Bu sene şampiyon olur muyuz? (GALATASARAY)

bu sene şampiyon olur muyuz ?ne olursa olsun kolay bırakmayacak gibi GALATASARAY fenevin peşini

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok engelleme olsa da zorlu rakipler olsa da zoru seven bir takımız ve Muslera'sız bile maç aldığımız ortada başımızda cidden iyi bir teknik adam var ben eminim 4.yıldızı takacağız

0|1
    0|1
    • Kardeşim orası öyle ama bazen yanlış sistem ve kadro tercihi ile oyun oynatıyor önemli bir teknik adam

• Haklısın yine gol yedik:) ama defansta sıkıntı var devre arası iyi transferler yaparsak sorun kalmaz diye düşünüyorum

• Kesinlikle aynı şeyleri düşünüyoruz :)) niş adam gibi sağlam iyi defans alırsak bu İş yürür gider ;))

Erkekler Ne Diyor 9

• Devre arasında yapılacsk transferlerden sonra Şampiyonluğun en büyük adayıyız ayrıca 2. Devredeki fikstürümüz daha büyük maçların çoğunu kendi sahamızda oynayacağîz

1|1
    1|1
  • galatasaray bu oyunla şampiyon olsun seneye futbol izlemeyi bırakırım net sölüyorum.

1|3
    0|1
  • Galatasaraylıyım ama bu futbol ve mantalite ile bok şampiyon oluruz.

0|1
    0|0
  • umutluyum..

1|1
    1|2
  • R nerene takıldı da çıkaramadın:)))

1|2
    1|2
  • kümeye düşer gs

0|0
    0|0
  • yahu bu son maçlardan sonra bu sene rezil olmasak bari demesini beklerim ben gsdan ne şampiyonluğu.gs daha çok kötü günler görür ünal başkanınız olduğu sürece olsun ama siz kurumsal olun

0|0
    0|0
  • r1311.hizliresim.com/1h/r/uu6nq.jpg

1|1
    0|0
  • hakem desteğiyle beşiktaşın onunu kestiniz ama bize gücünüz yetmez. fatih terimde gitti artık sıze turkiyede ekmek yedirmeyiz. siz beşiktaşı geçinde öpüp başınıza koyun

0|3
    1|1
    • Neden gizlisin yemedimi

• Yenilmek bişey değil kardeşim futbolda herşey olurda ben kendi takımımın oynadığı futboldan utandım bunu hazmedemiyorum en önemli maçta nasıl mücadele etmezler

• Lan siz hala hangi yüze yüzsüzlükten bahsediyosunuz be. Dünya üzerinde klüp başkanlarının sağ sal profil resmi verdiği hırsızlıktan yargılanan tek klüpsünüz. Bu nasıl bir yarabbi şükürcülüktür yuh be..

Yükleniyor...