Galatasaray yenmesi neden sitedeki arkadaşları üzdü?

Üzülenler neden üzüldü bu kadar fake takılmalar felan?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• hakem faciaydı diyenler futboldan anlamıyor olmalı görülen kartlar en iyi lig dediğimiz,

ispanya,almanya ve ingilterede olsa aynı şekilde kırmızı kartla cezalandırılır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çünkü bir tarafları tutuştu :))))

0|2
    0|3
  • Bu gayet normal onlar havalanırken biz övünmüyorduk zaten Fener'de BJK gibi acayip havalanıyor,ama sönmeleri yakındır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kalede ŞİKECİ KORCAN olunca bazı arkadaşlarımız heves etmişti galatasaray puan kaybeder diye ;)

maçı izlemeyen kırmızı kartlar hakkında yorum yapmasın ... ALAYII HAKLIYDI !

1|2
    0|0
    • hiç kardeş ezik ezik yorum yapıyorlar futbol f sini bilmezler

• Daha 1 maç kazandık diye arkadaşları hemen korku sardı

0|1
    0|0
  • ya onları boşkoy da oyun beni hiç memnun etmiyor. Ruhu bozacaklar ondan korkuyorum. Yani iyi ki bu sene askere gelmişim ilk yarı maçları kopenhag haricinde bok gibi. 2. yarı maçları bakalım nasıl olcak tribündeki yerimi alıcam

0|1
    0|0
    • kardes başımıza gelenler ortada resmen bizi şampiyonluktan ayırmak ıcın ne gerekiyorsa yaptılar

• bok gibi oynadık ... taraftarr homurdanmasaydı bu maçıda alamazdık

• vala ben gs ye acıyorum artık yenmesını ıstıyorum. Bir takım bu hallere düşürülürmü yahu ; koskoca gs nın kendı sahasında anadolu takımından 3 puan alması için hakem destegine ihityacı mı var. 1 penaltı 3 kırmızı karttan sonra hala berabere bitme durumu vardı maçın.

0|1
    1|1
  • gardaş gizlenipte gizliye kapatarakmı fakelere hesap soruyorsun

0|0
    0|0
  • Penaltı ve kartlar doğru idi. Galatasarayı destekledi hakem diyenler saçmalamasın hakem desteklerse neden kırmızı versin bir takıma.? Ek olarak ebouenin dudağını patlattılar kart vs verilmedi diğer pozisyonları lig tvden tekrar izleyin.

0|0
    0|0
  • Kimse üzülmüyor,burada gsliler tff,mhk,hakemler önümüzü kesiyorlar diyor sonra olanları görüyoruz,bu oyunla imkansız şampiyon olamazsınız zaten gsli olmayanlar neden üzülsünki.

0|1
    1|1
    • sana demedim kardş soru soran fake erkeklere

Yükleniyor...