Real madrid bu gs yi napar :D ?

real madrid rövanştada galatasaraya tarihi fark atarmı yoksa gs bu sefer akıllı oynayıp 2.defa fark yemeden puan alabılme yolunda çözum bulabılırmı:D

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen sene İstanbul'da oynanan maçtaki gibi Real Madrid'liler kendilerini çok kasmazlar diyedüşünüyorum.o maçta da 3-0'ın avantajıyla çıkıp bir de üstüne 1-0 galip duruma geçince ciddiyeti bırakmışlar gs'de ondan faydalanıp 3-2 bitirince maçı bir havaya girmişti zaten cinconun 6-1'lik mağlubiyetinde en büyük etken o maçtı.o maçtan aldığı cahil cesaretiyle real madrid karşısından haddini zerrekadar bilmeden oynadı cincon ve 3-0'ın avanatajıyla sahaya çıkıp bir de üstüne 1-0 öne geçmeyen bir real madrid'ekarşı değil normalşartlar altında sahaya çıkan bir real madrid'i değil 3-2 yenmek kendilerinden kendi sahalarında 50 bin taraftarının önünde 6 gol hatta zorlasalar 9-10 gol bile yiyeceğini anlayıp oturdu.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• soruyu sorarken biraz saygılı ol realmadird bu gsyi napar lafa bak ona bakılırsa siz real madridle rüyanızda maç yaparsınız

0|2
    1|1
    • ben saygısızım oldumu?

• Real Madridile maç yapmak bir mariget mi sanki şampiyonlar ligi finalinde maç yapmış cluj,braga ve en kabadayısı schalke gibi takımları ecel terleriyle yenip real'in karşısına çıkmak mı başarı yoksa kimseyle maç yapmadan kuralar sonucunda realile oynamak mı? :D

• fener grupta inter psv ve cskayı gerıde bırakıp chelseayla oynamıstı...bunlar bragayı cluju takım yaptılar :D

• Merak etmeyin gün gelir CL şampiyonluğu bile görürüz ne çekiyoruz biz bu kıskanç taraftardan anlamıyorum Fenerasyon köpekleri

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• real güle oynaya :)

1|0
    0|1
  • Sen maçı bırakta Çarşamba günü hangi diziyi seyredeceksin onu düşün

2|0
    1|1
  • Bence barnebau'Ya gitmesinler hükmen 3-0 yenilirler hiç olmazsa,üstüne Türk hakemlerde olmayacak.

1|2
    0|0
  • Laf attığın takım sayesinde reali, manuyu izledin daha ne istiyorsun.?

0|0
    0|1
    • Real Madridile maç yapmak bir mariget mi sanki şampiyonlar ligi finalinde maç yapmış cluj,braga ve en kabadayısı schalke gibi takımları ecel terleriyle yenip real'in karşısına çıkmak mı başarı yoksa kimseyle maç yapmadan kuralar sonucunda realile oynamak mı? :D

• bizim gruptakı marsılya mönchenglachbach zaten braga ve clujun ustunde takımlar...ama biz zorlanmadık

• İtalyan devi lazıo dediğine bak :p haha trabazonla denk takım

• farka boğar :))

1|0
    0|0
    • valla bir fenerlı olarak gs yı desteklıcem ama real 10 dakkada 2 tane gol buldumu bu sefer işin rengı degıscek fark beklıcem goller yanı :D

• Holiganlık yapmaya gerek yok Türk takımı avrupa sahnesinde bizim memleketi temsil ettiği için desteklerim ben.

0|1
    1|1
  • sanane lan ne yaparsa yapar. sen git saraçoğlunda anadolu takımlarıyla takıl hadi yavrum hadi

1|0
    0|0
  • ilk maç kaç kaç bitmişti

0|0
    0|0
Yükleniyor...