Halit Özkahya değil ki Federasyonun işi bu sizcede öyle değil mi ?

Hakeme kızıyoruzda oda bir emir kulu. 3 kırmızı kart 1 penaltı yukardan gelen talimatla verildi sonuçta adam ne yapsın ? Gs nin hakem hatası olmadan kazandığı bir maç var mı ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm maçlar diyemeyiz ama ben özellikle Burak Yılmaz gibi bir emek hırsızını bunyesinde barındıran bir takıma iyi gözle bakmam doğrusu. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• böyle galibiyet alsak takımı bırakardım ama hala sevinenler var bu şekilde kazanmaya

1|0
    0|0
  • Ever haklısın Halis Özkayha Meileres bana tükürdü demesine rağmen Tff hayır sen yalsn söylüyorsun diyerek olayı örtbas etmişlerdi Galatasaray a her basın toplantısında göndermelerde bulunan Demirörenmi bize yardım ediyor?gerçekten acınacak durumdasın

1|0
    1|0
  • Futbolun efsane ismi Roberto Carlos çok güzel konuşmuş

''Şerefinle kaybetmek hakemle kazanmaktan iyidir'' diye ancak cinconluların yorumlarına bakıyorum da bir tane bile evet haketmediğimiz bir maçı kazandık diyen yok.hepsi için önemli olan kazanmak şeref 2. planda hatta 2.planda da değil planları arasında öyle bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Bir dakika siz herkesi kendiniz mi zannediyorsunuz? Maçı izlediğini düşünmüyorum eğer maçı izleyip de konuşuyorsan beyninden ya da futbolu bildiğinden şüphe ederim. Kırmızı kartların (danny'e dahil) hepsi doğruydu. Penaltılar doğruydu ve ekstradan ilk dakikalarda eboue'nin penaltısı verilmedi.

Hadi bunları bir tarafa bıraktım. Caner erkin adamı tekmeledi ve bu hakem kırmızı vermedi. O zaman neden ötmediniz? Bu sözleri şikeci takımın taraftarı demesi ne kadar da ilginç. Siz bence herkesi kendiniz gibi zannediyoruz.

0|0
    0|0
  • hal--ittt değil haliss bacım :))

pardon hakem hatası olmadğın kazandğı maç var mıderken :D futbol cahilimsn sen futbol bilmedn burda yorum yapıyosun :D

1|2
    0|0
  • yah he he zaten hep öyle oluyor siz 90+100de atınca birşey yok

1|0
    0|1
  • bırak yaa gslilere göre hakem tff mhk hepsi önlerini kesiyor =)) bu oyunla imkansız şampiyon olamazlar.

0|0
    0|1
  • bır anadolu takımı taraftarı olarak macta sac bas yoldum..burak kendını bırakıyor hakem kırmızı verıyor..ıstanbul takımları=şike..neden uc ıstanbul takımına bızas dıyor anadolu anladınız mı..aynı okuzbas alyon gıbı masa basından satın alırlar macları

0|0
    0|0
  • utanmasan tüpçü galatasaraylı diyeceksin..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen bence sus özellikle de Fenerliysen Galatasaray'ın adını duyduğun an diğer Fatoşlar gibi sesini kesmen lazım,GSnin hakem hatası olmadan kazandığı maç var mı diyorsun ama daha hakemin adını bile doğru düzgün bilmiyorsun Halit değil Halis o

Fener atana kadar gösterilen dakikaları da bir bir hatırlattırma şimdi

0|0
    1|1
  • her galibiyetimizi hakemlere yüklemeyi bırakın

0|0
    1|1
Yükleniyor...