300 milyona galaxy SIV saçmalığı nedir ?

Bugün şantiyede otururken bizim finisher operatörü geldi az al telefonu dedi hayırdır dedim zorla elime tutuşturdu alo ? dedim karşımda diksiyonu düzgün , güzel sesli bir bayan 300 milyona orijinal Galaxy SIV sattığını söyledi . Hanım efendi piyasa fiyatı 1.400 olan telefonu nasıl 300'e satabiliyorsunuz ? dedim . Bize ucuza geliyor yurt dışı gelişleri size vergi ödetmiyoruz bilmem ne falan telefonu kapattım , usta çin malı çakma telefonlar bu fiyata imkanı yok bulamazsın ya çakmadır , ya seni dolandıracaklardır dedim inanmıyor bana sen ne anlarsın hanım efendi çok kibar diyor gidecek alacak şimdi . Siz bu durumda ne yapardınız ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar her gün hayatın farklı alanlarında kandırılıyorlar. Siz bilinçli bir kişi olarak operatörünüzü korumak ve kollamakla yükümlüsünüz. Ona doğruları anlayacağı bir şekilde anlatın. Doğruları öğrensin ki yanlışa düşmesin. Sabrınızı kaybetmeyin ve karşınızdaki kişiye ulaşmaya çalışın.

.

Tahiti. It’s a Magical Place

0|0
    0|0
    • Denedim internetten fiyatlarıda gösterdim ama diretiyor kadın nasıl ikna etmişse .

• O zaman siz konuşmayın. Muhasebeden bir hanıma anlattırın meseleyi. Adamın bakış açısı farklı.

• Muhasebecimiz bayan değil erkek . Yarın birde onunla konuşturacağım belki o izah edebilir .

Kızlar Ne Diyor 1

• kadın işini biliyor :D bırak alsın aklı başına gelir o zaman.

0|0
    0|0
    • İyi eğitimli bir pazarlamacı bence . Baktım diretiyor uğraşmadım bende . Bu tarz insanlar varken piyasada dolandırıcılar tabi cirit atar .

• +1

Erkekler Ne Diyor 6

• hiç bişey

0|0
    0|0
  • 300 TL'nin 100 TL'si kibar hanım efendiye gidiyor. 100 TL'si malı Çin'den getirene. 50TL' si telefon faturasına. 50 TL'ye S4 mü alıyor bunlar? Bırak alsın. Ustana okkalı bir kazık lazım.

0|0
    0|0
    • Anlatmaya çalışıyorum , üşenmedim laptopu getirdim orada gösterdim aha fiyatlat teknosa , bimeks al bak abi diye ama vergisizmiş bu kaçak geliyormuş abi abi 1.100 vergimi olur bıraksana sen dedim ama anlamıyor adam .

• Amazon.com'a bak. En ucuz oradadır. Tamam vergisiz biraz daha ucuz olur ama o kadar değil.

• Aynen öyle . En fazla 200-300 ucuz olur vergisiz .

• 300 milyona bill gates e kayarım la ben one

0|0
    0|0
  • bırakırım s*kilsin.

0|0
    0|0
  • boşuna kadınlara aratmıyorlar .sizin ustayı kerpecekler kaçarı yok :D

0|0
    0|0
    • Tatlı dille dolandırıyorlar insanları . Facebookta falanda sağda reklamlarda hep çıkıyor 199 milyona bile galaxy SIV satmaya çalışanı gördüm .

• Ya fazla bir parada kazanmıyor çocuk okutuyor üzülüyor insan yine de göz yumamıyor . Yarın muhasebeciyle konuşturacağım birde .

• onun aklı kibar hanımefendidedir h�la :D ama sen yinede dene şansını.oda olmadı birini bu işelerden anlayan telefoncu filan diye tanıştır yoksa vazgeçiremezsin

• Çakma bilader çakma. Düşmeyin öyle hatalara. :D Gitmiş benim keko baba sağolsun almış ordan biliyorum. :D

0|0
    0|0
    • Senin pederi de kandırmışlar demek ki hedef kitleleri orta yaş üstü insanlar zaten :D

• Aynen hacı benim peder gibi teknoloji cahillerine kitlemeye calısıyolar işte. Kanmıcaksın. :D Yalnız şöyle bişeyde var onuda soliyim telefonun çakma oldugunu cok zor anlıyosun. :D Bire bir yapıyolar . Ama telefoncu birisi eline aldı gibi anlar tabi.

Yükleniyor...