Hakem benide oyundan atacak sandım siz de öyle mi ?

vala galatasaraylı değilim diye televizyonun içinden çıkıp hakem banada kırmızı kart gösterip oyundan atacak sandım. Siz neler düşündünüz ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de diyorumki sivaslılar niye maça gitmemiş lfdhgf

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu hakem zannedersem Meileresin yüzüne tükürdüğü hakemdi hatta hakem raporunda bana tükürdü demesine rağmen Tff hayır sen Yalancısın deyip feneri kurtarmıştı bunlarî sadece aklıma geldiği için söylüyorum daha 1maç kazandık diye ortalığı bu kadar korku sardıysa ilerleyen haftalarda neler olur düşünemiyorum

2|1
    0|1
  • hakem görevini iyi yaptı :)

1|0
    0|0
  • kırmızı kartların hepsi doğruydu sadece dany nin gördüğü ilk sarı kart tartışmaya açıktı o kadar Galatasaraylılığımı bir kenara bırakarak söylüyorum.

1|1
    0|1
  • Bence Hakem iyiydi. Olması gereken budur. Adam gibi oynasınlar. Ayrıca Hakemlerin Ağır çekimde veya Tekrar izleme imkanları olmadığını unutmayalım.

0|0
    0|0
  • Sivas'ın ilk kırmızı kartı dışında hepsi haklıydı.

3|1
    0|1
  • gs nin ilk golünden.önce sivas lehine faul vardı

gsnin kırmızı kartı yani danyinin gördüğü 2 sarı kartta tartışmsız doğru

Sivasın yediği kırmızı kartın 2 sarı kartıda hırsız burakın kendini göstere göstere atması ile oldu

gs ye verilen penaltı bana göre penaltı değildi.

Ilk yarı hakem gs yi fark.yemekten kurtarıp üstüne birde öne geçirdi

Sonrasına zaten gerek yok görevine devam etti .

0|0
    0|0
  • hepside haklıydı kırmızıların bizmki hakszı yere 2 sarıda yazık GALATASARAYımızın önü kesilmeye çalşılıyor ama kesemeyecekler yine şampiyon olacaz

1|1
    0|1
  • siz avrupa maçlarını izlemiyorsunuz heralde bu maça yabancı bir hakem atansaydı bile eminim ki aynı kartları gösterirdi

0|1
    0|0
  • galatasaraylılara göre hakemler tff filan önlerini kesiyorlar =) bırak eğlensinler bu oyunla imkansız ötesi şampiyon olmaları

0|0
    0|2
  • Lanet hakem maçı berbat etti sürekli durdu oyun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hakem iyi maç yönetti çamur atmayın

1|1
    0|2
  • Bence adam doğru yerde gösterdi kartları tabi özeti bir türlü izleyemiyorum Dany'de görmüş kart

0|0
    0|0
  • Maçı izlemiyorum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...