Hayatınızın gidişatı ve tespitleriniz...

link

Hayatınızın gidişatı ve tespitleriniz nedir? Monoton bir yaşam mı sürüyorsunuz yoksa geçirdiğiniz her gün bir başka aktiflik unsuru mu?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• okul bitsin diye çalış

okul bitsin atanmak için çalış

işe gir emekli olmak için çalış

emekli olunca sağlığın için uğraş bence çok boktan hayatlar yaşıyoruz

0|1
    0|0
    • Aynen öyle. Bugün bir televizyon programında Malezya'ya ait bir ada gösteriliyordu. Orada Türk gezgini olan genç bir adamla karşılaştılar. Adam bilgisayar mühendisiymiş ve ofiste masa başı işinde çalışırken artık her şeyden sıkıldığını ve hayatı yaşamak için harekete geçmesi kararını benimseyip en yakın arkadaşı ile Dünya turu yapmışlar. Aslında adamın yaptığı çok güzel bir şey. Çalışıyoruz ama mutluluğumuz ve anılarımız hep kısıtlı kalıyor..

• atanırsam araştırma görevlisi olacagım. atanamazsam ögretmen maalesef. filologum

• hmmm umarım atanırsın..

Kızlar Ne Diyor 6

• Hükümet sağ olsun her gün biber gazı yiyoruz. Çok renkli bir hayatım var. Onlar da olmasa ne yapardım bilmem.

1|2
    0|0
  • Şükür Allaha.. Monoton bir hayat yaşıyorum.. bunu bulamayanlarda var...:)

0|1
    0|0
  • Her gün farklı bir aktif iş sosyal davet unsuru

0|1
    0|0
  • Şu ara bayagı aktifti, kaldıramıyorum, yaşlıyım ben annem. Rutin seviyorum, memur kafası.

0|1
    0|0
  • Ev iş arası mekik dokumaca

0|1
    0|0
  • Monoton değil şükür her türlü aksiyon mevcut.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• cebımde metelık yok ama her hafta baska bır sehırdeyım hayatımı bole yasamak daha ıyı gerısı zaten monotonluk baslangıcı

0|1
    0|0
  • ev ile iş arasında gidip geliyorum

0|1
    0|0
  • Henüz hayatın gelişme aşamasının ilk paragrafındayım. İşe ve geleceğe odaklandığım için pek sosyal olduğum söylenemez. Şu anda gitmesi gerektiği gibidir umarım.

0|1
    0|0
  • eskı gunlerım sımdıkı aklım olsaydı keske

0|1
    0|0
Yükleniyor...