Galatasaray 2-1 Sivasspor

Maç hakkında neler düşünüyorsunuz?

Kısa ve öz: Drogba iyi ki penaltıyı atamadı, bu nasıl bir hakem katliamıdır, rakibi 0 kişi bıraksaydın bari. Bu halis olacak şuursuzun cebine kart koymasınlar bir daha nerede ne yapacağını şaşırmış!

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem sayesinde maç kazandınız diyenlere soruyorum bu sezon Fenerbahçe hakemlerle tam 9 puan kazanmış Galatasaray ise hakemlerle puan alamadığı gibi -4 puan kaybetmiş maça gelecek olursak bu kadar eksiğe rağmen galip geldik ilerleyen haftalarda daha iyi olacağız

1|1
    0|1
    • hakem zaten falsolu, bu lige fazla bir hakem... Bende Galatasaraylıyım ama Sivas' a fazlasıyla haksızlık yapıldığını düşünüyorum...

• Böyle bir kural yok bir oyuncu topsuz alanda rakibine müdahalede bulununca hakem o noktadan faulu verir

• Topsuz alanla bunun ne alakası var anlayamadım yalnız. Dediğim kuralda böyledir bunu taç pozisyonlarında çok görürsün savunan oyuncu hücüm yapan oyuncunun önüne kayıp topa müdahele eder ve daha sonrada duramadığı için rakip oyuncuya müdahele eder hücüm yapan oyuncu yere düşer hatta ama hakem taç verir çünkü ilk müdahelesi topadır eğer öyle olamsydı çoğu kayma müdaheleleri faul ve sarı kartla sonuçlanırd o pozisyonda da motta sol ayağıyla ilk topa dokunuyor sonra sabri bacakları arasında kalıyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Maçın sonunda sahada çimlerden geriye bir şey kalmayacak diye düşünmüştüm ki sevgili hakemimiz insaflı çıktı en azından birkaç kişi kaldı.

0|1
    0|0
    • İnsafı batsın, maçı katletti, o değil adam kart feşisti heralde, yetmedi tribünlere de verseydi bari kırmızıyı

• Kırmızı günün galibi iyi de olsa kötü de olsa biz olduk,3 puanı aldık mutluyuz Kasımpaşa-Bursa 'da berabere kaldı,puan açısından iyi oldu bize dualarım kabul oldu hiç hakemi tartışamayacağım o hakem dedikleri Fenerbahçeli

0|0
    0|0
  • ah be drogba o penaltı kaçmasa iyiydi ://

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu hakem amatör ligde bile maç yönetemez, maçı katletti,futboldan anlamayan biri maçı daha iyi yönetirdi.

0|1
    0|0
  • Hakem iki taraf açısından da kötü yönetti. 3 puan önemki evet ama bir gerçek var ki şampiyonluktaki rakibimiz Fenerbahçe daha iyi oynuyor ve oturmuş bir takım durumunda. Bu futbolla işimiz zor. Umarım devre arasında yerinde takviyeler yapılır. Ayrıca Drogba birçok Galatasaraylı'nın olduğu gibi benim de canım ciğerim ama saha içindeki bu ego gösterisi takıma zarar veriyor. Nasıl bir kariyerin, geçmişin olursa olsun orada maç içindeki ilk penaltıyı gol yapmış, ayağı senden daha düzgün ve temiz penaltı atan bir oyuncu(Selçuk İnan) dururken topu istemeyeceksin. Fenerbahçe maçında orta sahadan kaleye vurması, önceki maçlarda yine frikiklerde topu alıp "ben vurucam" tavırları falan hoş değil. Ceza yayı ve çevresinden Selçuk, şut açısı olan daha uzak mesafelerden Drogba veya Sneijder'den biri vurmalı. Penaltılar ise ne Drogba ne Melo'nun, direk Selçuk'un olmalı. Ayrıca yalvarıyorum Burak bugünkü gibi forvette, yani asıl yerinde oynasın. Kanat oynadığı maçlar yüzünden kafamın üstündeki saçlar seğreldi. Hepimize yazık.

0|0
    0|0
  • kardeşim bende hakemlik yapıyorum yarın benimde maçım var ne kadar amatör maç olsada inan verdiği kartlar doğru :)

0|0
    0|0
  • penalti yanlis karar

0|0
    0|0
Yükleniyor...