BOMBAANKET!! Sizin anneciğiniz hangisi???("-)(-")

Değerli ve çok kıymetli arkadaşlarım; biricik anneciğimiz çok değerlidir hepimiz için. Şimdi çocuktan al haberi bölümü yapacağız.Sizin kıymetli ve elleri öpülesi anneciğiniz;

Doyurgan Anne;

Genellikle kuzucuklarına: Ye yavrum arkandan ağlar bak,cücük gibi kalırsın yemezsen,vücuduna vitamin girsin biraz gibi seslenen mi?

Pimpirik Anne;

Genellikle kuzucuklarına: Mikrop kaparsın yavrum,hasta olursun,taşa oturma, yabancılarla konuşma bak vallahi seni kaçırırlar gibi ikaz da bulunan mı?

Ajan Anne;

Genelde kuzucuklarına: Nereye gidiyorsun? O yanındaki kimdi? Kim aradı? Çantanda ne var? Neler karıştırıyorsun yine? tarzında sorular yönelten mi?

Terliksi Anne;

Genelde kuzucuklarına: Geliyor bak! Terlik istiyorsun yine sen! Tadını unuttun herhalde terliğimin! gibi korku salan mı?

Öven Bayan;

Genelde kuzucuklarını: toplumda kazandığın başarıları anlatan, diplomanı duvara asıp altın günlerinde arkadaşlarına gösteren ve her lafına benim kızım/oğlum böyledir/şöyledir diye herkesciklere tanıtan mı?

• Doyurgan Anne (.*.-.*.)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Pimpirik Anne (@-@)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ajan Anne (?-?)
    100% (1)0% (0)100% (1)Oy Ver
  • Terliksi Anne (+_} ~ ~> :(((
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Öven Bayan (!-!)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Not: Annesi şuan hayatta olmayan kardeşlerime anneleri için Allah'tan rahmet diliyorum...

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• annenizin nasıl olduğunu boşverin de anneniz hayatta olduğu için şükredin yokluğu çok zor hayattayken kıymetini bilin

0|1
    0|0
    • Haklısın kardeşim Allahtan rahmet diliyorum annen için. Ve sana da sabırlar diliyorum. Bu anketi hazırlarken sizleri de düşündüm ve eğer sizi bunu yayınlayarak kırdıysam özür dilerim. :(

• Kıymetini biliyoruz ama yokluğunda yine onu arayacağız ya da kader bu belki benim nefesim daha önce biter..ben teşekkür ederim cevap verip ikazda bulunduğun için.

• sağolasın.üzülmedim gerçekten kendini kötü hissetme sadece anneler çok değerli bunu söylemek istedim annesini üzen varsa bu yazımı okuyup düzelir diye yazdım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben 5 kardeşim 2 yşaındayken annemle babam ayrılmış. 22 yaşındayım babamın eksikliğini hiç hissetmedim bu hayatımda zor günler geçirdik küçüklüğümde yeri geldi aç yattı bizi doyurdu 10 12 yaşlarındayken istanbuldan burda aldığını 4-5 katı maaşla iş teklifi aldı çocuk aklımla ben gelmem diye tutturunca gitmedi 16 yaşına geldiğimde tekrar birisi vardı hayatında evlenmek için ilk benden fikrimi aldı kendinden önce hep bizi düşündü. üniversiteye gittim çalışan adamın maaşıyla ay geçirdim sayesinde hep fikirlerimi önemsedi dinledi. kısaca annemi anlatmaya ne benim söylediklerim yeter nede sen anlayabilirsin öyle bir annem var işte :D

0|1
    0|0
    • Kocaman bir kalp ve topluma kazandırdığı koca bir evlat! Allahtan dileğim sende ilerde eğer bir yuva kurarsan aynı şekilde çocuklarına destek olursun kardeşim.. Olacağına da canı gönülden inanıyorum.

• ajan anne.

0|1
    0|0
  • Hiçbiri.

1|0
    0|0
Yükleniyor...