Burak yılmaz bıkmadın mı?

Bu Burak nasıl bir insandır ya. Bu kadar kişinin,bu kadar takımın ahını alıyor,insan değil resmen, her pozisyonda yere atılmaz ya... yazıktır günahtır hiç mi Allah korkusu, kul hakkı yedim korkusu yok bu insanda?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi gs'liler körü körüne onu savunmaya çalışacaklardır.Burak Yılmaz'ı beşiktaş da oynadığı zamandan beri takip ediyorum.her zaman aklı fikri hakemi aldatmakta bir yolunu bulup nasıl penaltı yaptırırım.karşı takımın oyuncusuna nasıl kırmızı kart gördürürüm,çaktırmadan topu elle düzeltip nasıl gol atarım gibi şeylerdeydi.karakter meselesi demek can çıkmadan huy çıkmaz derler.muhtemelen çocukken mahalle maçlarında da çirkeftir.Bu arada alttaki yorumlara baktım da gs'ye gelmeden önce fenerbahçe,beşiktaş ve trabzonspor da oynamış bir adamı sanki gs'nin sembol oyuncularındanmış gibi savunan gs'lilerin cehaletine gülmek mi lazım ağlamak mı kararsızım.saha içinde yaptığı karaktersizlikleri de geçtim o adamın trabzonspor'dan gs'ye gelişi bile başlı başına bir kişiliksizlik örneğidir

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O hiç mi korkmuyor dediğin insan bir röportaj yaptığında neredeyse her cümlesinin sonuna "inşallah" kelimesini koyan biri,ayreten bugün onu kimse eleştiremez 100ler kulübüne girip büyük bir başarı elde etti,oyuncuların oyununa bakmak en iyisi bence,adam tedavi altına alındı

0|0
    1|0
    • ona bakarsan başbakanda her konuşmasında dinden imandan bahsediyo ama bazı yaptıkları zuulumlei felan dinle imanla bağdaşmıyor, hem neden eleştirilmesin? hakan şükür daha gelmiş geçmiş en iyi forvetti kimse futbolcuyken ondan bu kadar nefret ediyormuydu? tanjudan ediyolarmıydı? beşiktaşlı feyyazdan? neden şuanda kimse selçun inana gökhan gönüle bişe y demiyor? neden burak yılmaz insanların nefretini kazandı? halen kıskançlıkla mı açıklıyorsunuz?

• Ahaha öncelikle bir Galatasaraylı Hakan Şükür'den sırf AKPli diye nefret edemez,ediyorsa da Galatasaraylı değildir ki emin ol Hakan Şükür bile Burak'ın her zaman arkasındadır,Burak zamanında kendi taraftarının da nefretini kazandı sende biliyorsun ne direkten dönen atamadığı goller oluyordu taraftar deliriyordu onun dışında da kendini yere atıyor diye nefret edenler çok rakiplerce,bu adam adamın hası zamanında kendini yere attığını da söyledi fazla konuşmaya gerek yok

• burak kötü futbolcu değil

0|0
    1|1
  • sen ne görmüşsün ya. burağın içindemi yaşıyon .senin gördükleerinin ispatını yan hakemler görmüyor

0|1
    1|1
    • ben değil herkez görüyo, gs lilerde görüyo ama tarafsız yorum yapamıyo

ispat yan hakemler demişsin, evet görmiyo veya görmezden geliyo artık hangisiyse izleyenler karar verir

Erkekler Ne Diyor 13

• Burak denen adam harbi karaktersiz bir insan, onca insanın emeğine saygısızlık yapıyor. Oyuncu olsaymış keşke. Bir değil, iki değil bu yaptığı. Benim anlamadığım konu, hakemler nasıl hala kanıyor bu adama. Futboldan men edilsin karakter yoksunu insan.

0|1
    1|1
  • Şimdi sorsan Galatasaraylılar hakemden şikayetçidir ilk golde Selçuk topu çok net faulle aldı Sivasın 10 kişi kaldığı pozisyonda da hiçbir şey yok Burak çok güzel attı kendini emek hırsızlığına devam.

1|2
    0|4
  • Allah korkusu şart

1|0
    0|0
  • Burak Yılmaz evet kendini zaman zaman yere atıyor ama bende sana birşey sorayım şampiyonlukları çalınan ve yerde yatarken Caner den tekme yiyen adamların ahı ne olacak

0|1
    1|1
  • demek ki o gol sadece sivasa degil fbjk'lilerede ggirmiş...

2|1
    1|2
    • adam gibi gol atsın kıskanalım, adam ne gol attı helal olsun diyelim

ama sahtekarlıkla, hırsızlıkla, aldatmayla penaltıdan atılan golle, burağı bağrınıza basın siz

• fblide değilim bjk lide

ama sölediklerin çirkef olabilirler bu konuda hemfikiriz, ama emek hırsızı değiller hiç değilse

• La o taKIMIN kendisi emek hırsızı koskoca bir sezonu abluka altına aldılar :d

• onun yerinde olsam okadar küfür yiyeceğime bırakırdım futbolu

0|1
    0|0
  • Burak Yılmaz'ın attığı 100. gol sadece Korcan'ın koruduğu kaleye girmemiş anlaşılan. Ağlama.

1|1
    1|3
    • adam gibi gol atsın kıskanalım, adam ne gol attı helal olsun diyelim

ama sahtekarlıkla, hırsızlıkla, aldatmayla penaltıdan atılan golüde burağı bağrınıza basın siz

• Ne alaka ya Burak'ın attığı gole birşey denmiyor ki kırmız kart pozisyonunda kendini atmasına kızıyoruz.

• dokunsan ağlıyor amk :)

0|0
    0|0
  • YAV HE HEE

0|0
    1|1
    • Boş konuşma.

• Senin lügatında boş = doğru mu demek? Yoksa ağzını sende BOŞ yere mi açtın

• Futbol konuş benimle pozisyonları tartış herkese aynı cevabı vermen söyleyecek birşey olmadığını gösteriyor zaten.

• tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

Tam gs ye layık bir adam.

1|0
    0|1
  • yok aga bu bikmaz

1|0
    0|0
  • Gökhan Gönül ne yaptı ? At gözlükleri atın.

1|1
    0|0
  • Türkiyede gs den başka takımda forma giyemiyor zaten nereye gıtse kovuldu. Bir tek EMEK HIRSIZI galatasaray kucak açıyor bu adama. Attığı her 2 golden 1 şaibeli.

0|2
    0|0
Yükleniyor...