Mesaj mı atmalıyım yoksa aramalımıyım ?

arakdaşlar eskiden bir çocukla konuşuyodum çok samimiydik sonra birden aramıza soğukluk girdi daha doğrusu birden konuşmayı kestim çok özlediğimi farkettim unuttun beni diye mesaj mı atıyım yoksa dakika yaptım bahanesiyle arıyım mı ? (aramaya çook utanıyorum aslında ama sizce hangisi?)

Güncellemeler:
konuşmayı kesmedim o kesti arkadaşlar yanlış olmuş :D

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz bekleyin derim...Kendinizi ayağa düşürmeyin... Biraz daha sabır...

0|0
    0|0
    • kaç aydır bekliyorum daha ne kadar bekliyeyim :/

• Senin olmayanı beklemek istemiyorsan aç konuş...Çünkü ondan gelirse ilk adım anlamlı olur..Aksi halde sen zor durmda kalırsın...

Erkekler Ne Diyor 6

• güzel kardeşim eğer seviyorsan hoşlanıyorsan veya işte nasil tarif ediyorsan sakın gurur yapma unutmaki gururla aşk yan yana olmaz.ona değer veriyorsan illaki onun ilk adımı atmasını bekleme küçük bir mesaj at bakalım ne olacak o da sana karşı boş değilse devam edersiniz ne kaybedersin ne kazanırsın bir düşün derim?

0|0
    0|0
    • aylardır gurur yapıp atmıyodum ama buraya kadar aynen katılıyorum sağolun :D

• önemli değil dediğim gibi kazanabileceklerin ve kaybedeceklirini karşılaştır ona göre devam et bakalım.hadi kolay gelsin sana

• mesaj at illa konuşcaksan :)

0|0
    0|0
  • Arayıp konusmak her zaman en ıyısıdır

0|0
    0|0
  • bence ara, mesaj bana hep soğuk gelmiştir

0|0
    0|0
  • Arasan daha iyi.

0|0
    0|0
    • 2 kişi ara 2 kişi mesaj at demiş kafam karıştı.neden aramak daha iyi sence peki ? :D

• İçimden öyle yazmak geldi.

• mesaj at bence iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• konuşmayı o kestiyse boşver. ne ara nede mesaj at.

0|0
    0|0
    • haklısın bende böyle düşünüyodum ama artık dayanamıcam 2 ay oldu ya mesaj atıp birazcık soğuk mu davransam napsam ki ?

• boşver o zaman. ayıp olmasın diye karşılık vermiş sadece. ha bide bişi diycem sen ters bişi mi yaptın, niye kesti konuşmayı, mesaj atmayı? sebepsiz kestiyse başkasıyla ilişkiye başlamış ya da flört ediyo olabilir.

• ya biz her gün konuşuyoduk işte sonra ben mesaj attım cevap vermedi üstelik gördüğü halde vermedi bende*dedim oda işim vardı dedi ve öylece bitti sence neden olabilir ?

• ara. sesini duymak iyi gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...