Yorumlarınız çok önemli arkadaşlar; sizce beni gerçekten seviyor mudur?

Beni üç yıldır seven birisi vardı kabul ettim 1 yıllık bir ilişkimiz oldu.

sonra tartıştık ben sinirle sen adam mısın dedim. Bu eski sevgilisinin kapısına gitmiş. aradan 1-2 ay geçti bana çok pişmanım affet benim adamlığımı sorguladığın için gittim o kıza dedi. inanmadım. ama akşam penceremin önünde havai fişek patlattı yüzük almış çay bahçesinde otururken önüme koca bir çiçek geldi, ben istemiyorum diye bir çok arkadaşıyla görüşüp konuşmuyor. sizce bana karşı duyguları nedir seviyor mudur beni gerçekten?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• yaşınız daha genç bence biraz daha hayatı doya doya yaşayınız elbetdeki aşk sevgi gönül işleri olacak ama sonuç olarak bir kişi ile yola devam edilir o kişiyi burada sorgulıyacak değil ilk başda sen kendinin ne istediğinden emin olman lazımki kendi isteklerine göre bir hayat arkadaşımı önu bulman lazım.. her erkek ulaşılmıyan daha göz önünde olur ve mutlaka erkeklerin cinselik konusunda beraber olduğu gizli bayanlar vardırda.. bence burada değil kendinde çözüm..

0|0
    0|0
    • elbetteki vardır bende ona karşı bir güven kalmadı zaten, biz bahsettiğiniz cinsellik konusunda bir şey yaşamadık bir el ele tutuştuk işte.

çok aşırı bir sevgi yok alışkanlık galiba benimkisi

Erkekler Ne Diyor 3

• Ettiğin laf delikanlı bir adam için ağır yaradır onu söyliyim.Bahaneside gecerli sayılabilir,o düşünceyle gitti büyük ihtimal.Erkek kafası sonucta.Bence seni hala cok seviyor.

0|0
    0|0
    • ama eski sevgilisine gitti bir kere güvenemiyorum ki

• kesin inat için gitmiştir kabul et ve onu dene bence

• tamam teşekkürler

• sen ıstemedıgın ıcın bır cok arkadasıyla gorusmuyorsa bence o adam sana gelmez. erkek dedıgın oyle yontulmaz kereste gıbı.

0|0
    0|0
  • bumerang sendromu yaşıyor ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kararına yön vermek gibi olmasın ama bir kere sensizliği seçmiş. her lafımda birilerine mi gidiceksin diye sormalısın

0|0
    0|0
  • ne istediğini bilmiyo bence

0|0
    0|0
  • çocuğa benziyor olgunlaşamamış. yne sorun yaşıcaksnz gbi geliyor. ama inanmıyorsan tekrar bşla gör diorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...