Zayıflama ile ilgili başarı öyküsü olanlar var mı ? :)

Zayıflama ile ilgili başarı öyküsü olanlar var mı ? varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum.. İyi akşamlar :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Aslında ilk başlarda pek inanmamıştım ancak Dukan Diyeti sayesinde 1 hafta içinde 5 kg verdiğimi söyleyebilirim. Ancak dikkatli bir şekilde uygulamalısın. Spor ve bol su kesinlikle şart! Diyetin devamında uyman gereken kurallar ise uzun vadede daha fazla kilo vermeni ve korumanı sağlıyor.

0|0
    0|0
  • Ben doğduğumda dombilik birşey mişim Fotoğraflarıma bakıyorum yanaklarım al al :D insanın sıkası geliyor şimdi hiç değişmez 12 yaşımdan beri 44,5 kilo civarındayım 0 beden yani :) ama bir erkek için çok düşük bir kilo bir ara doktor a gidip tahlil yaptırıcağım Eğer aşırı kilo probleminiz yok ise Hiç kilo vermeyle uğraşmayınız.

0|0
    0|0
  • arkadaşım li-da diye bir ilaçla 4 ayda 24 kilo verdi mübarek :D

0|0
    0|0
  • ara öğün diyeti yap iyidir iyi

0|0
    0|0
  • Duman cek yani sigara ic ben oyle zayifladim sonra biraktim gene eski halime dondu kilolarim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 3,5-4 ayda 10 kilo verdim. Diyet yapmadım. Yediğimin yarısını yedim. Bol su ve yürüyüş :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) 2 ayda 5 kilo :))

• Ben Akupunktur ile Zayıflayanlardanım. Size bu konuda çok memnun olduğum Dr. Ümit Aktaş'ı tavsiye edebilirim. Sizde bir araştırın gidecek birini halen bulamazsanız Ümit hocayı tavsiye ederim ona gidin.

0|0
    0|0
  • Ben 2 haftada 3 kilo verdim. Nasıl mı :) sabahları ılık limonlu su ve gün içerisinde 2,5 - 3 litre su içiyorum. yediklerime çok dikkat ettiğim söylenemez. akşamda 45 dakikalık bir yürüyüş 50 kilodan 47 kiloya düştüm boyuma göre çok orantılı :)

0|0
    0|0
  • ayy bendeee yaaa :(

0|0
    0|0
  • 70 kiloyu geçmiştim artık zayıflamam lazım dedim ve bir zayıflama hapı kullandım iştahımı kesti neredeyse hiç yemek yemiyordum.*sağlıklıydım. 6 ay kadar sürede 58 kiloya kadar düştüm. çok güzel oldu. 2 senedir 60 falan oldum en fazla. simdi 62 yim 5 kg vermem lazım .

0|0
    0|0
Yükleniyor...