Reddedildim, ne yapmalıyım?

İlk önce hayırlı akşamlar Benim sorum şu;

Sevdiğim kıza Bana kardeşim demeni istemiyorum beni yanlış anlama fakat ben sana Daha farklı duygular hissediyorum dedim,bana ben sana bugün kardeşim deyip yarın Aşkım diyemem özür dilerim ama cevabım hayır dedi ben bu kızı çok seviyorum.Nasıl etkilerim sizce onu

Yarın doğum günü Resimli pasta yaptırmıştım Yarın gidiceğim Parti ortamında pastayı masaya koyup gidiceğim Tavır yapıcağım biraz bana görüşlerinizi söyler misiniz lütfen kızın peşini bırakın demeyin namuslu Ar edep bilen İyi bir kız yardımlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
Kız mesaj attı seni kaybedemeyecek kadar değerlisin diye Arkadaş kalalım dedi Tmm dedim Hadi hayırlısı be gülüm
Kız arkadaş kalalım eskisi gibi olalım dedi buğün partisini kutladık yüzüme bakmadı Veya ben görmedim ama çok süslenmişti Dersanede kutladık Sizce ne yapıyor ?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Çok rahatsız edici olmadan ısrar etmeye devam etmek işe yarayabilir. Bu zaman alabilir ama ısrarcı tavırların kadınları etkilediği aşikar :) Ama gerçekten sabır gerektiren bir durum...

0|1
    0|0
    • Görüşünüz için teşekkürler, Biraz daha açabilir misiniz rahatsız etmeden tatlı bir şekilde nasıl ısrar etmeliyim :)

• Teşekkür ederim denemeye çalışıcağım diyim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• sana kardeşim diyen birine teklif ederken aklın nerdeydi senin. ne gibi bir yanıt bekliyodunki. ayrıca o pasta planında seni küçük düşürür. sakın öyle bir saçmalık yapma. sana düşen artık susup oturmak. o konuyuda bir daha asla açmamak.

0|2
    0|0
    • bunu nasıl beceriyorsun yaaa nasıl oluyorda cevap verilmeye değer soruları benden önce bulup cevap veriyorsun anlamış değilim ..

• keşke hayalkırıklığı diye bişey olmasa ama ne yaparsın hayat böyle. umarım çabuk unutur karşılıklı sevip sevileceğin güzel bir insanla mutlu olursun.

• İnşallah Yaratan herkez için ne hayırlıysa onu versin (Amin)

• seni beğenmemiş kardeşlik flan yalan yani.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• hacı bence ilk bir tamam de arkadaşça takılın sonra başbaşa olduğunuz bir gün ya ben seni aklımdan çıkaramadım en azından bir deneyelim sen de benim için çok değerlisin

hani bokunu çıkarmadan birbirimizi daha iyi tanıyalım isterim gidi bir cümle kurabilirsin

olucağı varsa olur gerçi benim başıma gelen olay ben de öyle bir arkadaşımdan red yedim

hala görüşüyoruz hatta şu an birlikte olduğu başka biri var ciddi düşünüyolar sanırım

bana da soruyor arasıra görüştüğün birileri var mı diye yok diyince teselli veriyor tabi :D

yani dünyanın sonu değil ama ben iyi ki arkadaş kalmışım diyorum

0|0
    0|0
  • Yani aslında kızıda anlamak lazım diye düşünüyorum sonuçta empati kur bu o kadar kolay aşılabilcek durum değil.Zaten bir kere reddettmiş hemen vazgeç demiyorum ama çokta zorlama bence eskisi gibi olabilir misiniz bilmiyorum ama eğer çok zorlarsan onu tamamen kaybedersin

0|0
    0|0
    • Görüşün için teşekkür ederim, Bu aralar zorlama gibi niyetim yok zaten geri tepiceğini biliyorum

• Ar edep bildiği belli, sen şimdi kızdan prensiplerini yıkmasını istiyorsun o sana bşaından beri o gözle bakmamış... Zorlama bence en azından etrafında olabilirsin şimdi zorlarsan tamamiyle kaybedersin.

0|0
    0|0
    • Görüşün için teşekkür ederim şu aralar ısrar etmiyeceğim zaten biraz kendi kendine bırakıcağım.

• kaybedeceğin birşey yok bence seviyorsan sonuna kadar git

yani sonuna kadar dediğim 2. kere reddedilene kadar değil kabul edilene kadar :))

0|0
    0|0
    • Cevabın için teşekkür ederim Fakat; öyle yaparsam çok ısrarcı sünepe durumuna düşerim ki öyle bir duruma düşmeyi hiç istemem

• Koskoca ben reddedildim önemli degil boşver unutrsun :D :D

0|0
    0|0
    • Cevabınız için teşekkürler, De unutmak isteyen kim :D bu arada senin gibi karizma bir adamı hanği yaratık reddetmiş :D

• İŞte yaratıktı ben onu yeni farkettm :D

• kızskandırma taktiğini yap,sanki ondan vazgeçmiş gibi hareket et

0|0
    0|0
  • kizin pzsini birak

0|0
    0|0
Yükleniyor...