Facebook hacklemek ?? Nolur yardım edın cok acıl

huaranızda bırının facebook sıfresını nasıl ogrenebılecegımı bılen var mı ? Ama msn adresını bıle bılmıyorum sadece su facede hakkında kısmındakı @facebook.com kısımlı eposta hesabıyla hackleyebılır mıyım

Güncellemeler:
lutfen cıddıye alın esımın bırıyle konusmalarını gordum daha yenı evlıyız esım sılıyor konusmaları ben de kızdan gırıp bakacagım nolur yardım

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• valla eşinin mail adresi ve gizli sorusuna ne cavap vereceğini biliyorsan bulursun ha birde şifresi...facede mailler direk silinmez önce arşive atılır ordanda sil dersin silersin eşin face çok iyi bilmiyorsa sildim diyip arşieve atıyo olabilir ...eşinin facebok .com kısımlı adresiyle bişey olacağını sanmıyorum onun face adresine giriş yaptığı adres lazım bilgisayarda face aç adres satırını tıkladığında daha önce girilmiş adresler kayıtlı olmalıdır bunun dışında sana birkaç taktik daha verebirilim

0|0
    0|0
    • esım cok ıyı bılgısayar kullanıcısı , keyloggerı farkeder ve maıl adresını falan hep sılıyor hatta gızlıden acıyor faceını bılgısayarını pek elıme de alamam ben baya baskı altındayım . Kızın facebookundan bakabılırım ancak onun da bı tek facebook nıckı varya hanı mesela ayse.78 falan yazsan da dırek sıfreyı gırınce face acılıyoya . Onu ır de face de yazan @facebooklu maıl adresını bılıyorum .(

Erkekler Ne Diyor 4

• hacklemek evet o kadar kolay kurarsın bir keylogger 128 bit falan tanımaz.

0|0
    0|0
  • facebook link sertifikalı bir sunucudur, 128 bitle şifreler yani bu 50 milenyum yılda bu şifreyi çözersin demek ( en iyi md programıyla ) .. kucuk mantık oyunlarıyla yapabilirsin bunun için mobil ulaşımı kendine yönlendirebilir ya da aktivasyon mail'ine kendi mailini yazarak olur, gerisi hayal.

0|0
    0|0
    • nasıl yanı anlamadım :(

• o zaman imkansız :)

• ayrıca keylogger ı en basi virüs tarama programı bile bulur deneme sakın..

dene bak istersen link

• Pekı sana yardım etmeye calısım.Esının bılgısayarına keylogger yerlestır.Bılgıler sana gelıcektır.Bu kadar soylıyım.

0|0
    0|0
    • keyloggerı farkeder

• Nasıl farkedıcek..arka planda calısan gızlı bır program bu.Baska sansın yok zaten.

• bu çok zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hack değilde o konuşmalrı alacağın programlar var , eşinizse izleyin o zaman

0|0
    0|0
  • eşin birileriyle mesajlaşıyorsa ne konuştuğu ne kadar önemli olabilir ki

0|0
    0|0
  • He amk he okadar kolay mi hacklemek.

0|0
    0|0
    • k bakma yani kolay degil hacklemek

Yükleniyor...