Bu durum normal mi anormal mi?

klavvye aralarını çekmece kulplarini lamba tuşlarını televizyon kumandalarının aralarını sık sık temizlemek temiz olmasını istemek hastalık midir.

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• olması gereken odur. bende sürekli mouse, telefon, kumanda vs siler temizlerim. yağlanıyor filan bir şekilde hiç sevmem.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Takıntılısın bence ssen temizlik takıntılığı var sende takıntılar kitabı var oku derim

1|0
    0|0
  • hayır be gülüm temizlik gayet hoş bir şey klavye arasını bende temizlemek isterim sık sık ama gel gör ki temizliğe olan tutkumdan baskında değil tembelliğim

1|0
    0|0
  • Aşkolsun ya ! Hiç öyle şey olurmu ! Temizlik imanın yarısıdır senin de yaptığın budur... Kolay gelsin :)

1|0
    0|0
  • ya hastalık değil tabi ki. ama abartmamak lazım ... çünkü titizliği abartınca , olay şizofrene çevirebiliyor. tehlikeli yani.

1|0
    0|0
  • temizlemeyen varsa açsın bir baksın yeminle elimi pcye bidaha dokundurmak bile istemiyorum :) tlf tuşlarını aralarını bile fırçayla temizliyorum .)

1|0
    0|0
  • değildir

1|0
    0|0
  • yoo bende temız olmasını ısterım. İş yerinde her gun temızletıyoruz biz, öyle hastalık diye kimse düşünmuyor.

0|0
    0|0
  • Bir stres atma yöntemi. Hastalık değildir.

1|0
    0|0
  • yok hastalık değildir ben sık sık klavyenin tuşlarını söker öyle temizlerim

1|0
    0|0
    • sık sıktan kastım diğer insanlara göre daha sık

• ya sigara külleri tuzu fıstık kabuğu falan klavyenin tuşlarının içine giriyor her klavyede olurmu bilmiyorum benim laptopta oluyor tek tek çıkartıp takman gerek zaten klavye tuşları tak çıkar olur genelde

• ilginçmis

• sık sık tan kastın senede birse bişi olmaz ama 2 3 günde birse malesef temizlik hastalıgı diye bişey var :D

0|0
    0|0
    • gunde bı kere

• dışardayım derken yani çalışıyor ya da okuyormusun yoksa evdesindemi geziyosun :D

• ogrencym yahu

• benim klavye temizleme yöntemim ters cevirip sallamak :)

0|0
    0|0
  • Klavye'min içinde en son 2 sene önce gördüğüm böceği gördüm ve öldürdümmm

Artık klavyenin içinde nasıl bi' erzak varsa bugüne kadar yaşamış orada ://

0|0
    0|0
  • Evet cıddı hastasın

0|0
    0|0
  • Aklıma çok kötü şeyler geldi=)

0|0
    0|0
  • Gel evlenek senden lazım bitane :D

0|0
    0|0
  • ıssız mısın? ya da ruh hastası mısın?

0|0
    0|0
  • Normal bir durum.

0|0
    0|0
  • eğer o tuşlar arasında kırıntı gibi şeyler varsa temizlemek normal. kirli olduğu sürece temizlenmeli hastalıkla ilgisi yok. evi günde 4 kez temizleyenler var onlar hasta mesela

0|0
    0|0
    • hasta mı (

• sen soruya soruyla mı cevap veriyorsun. eğer kirli olduğu sürece temizliyorsan normal hatta iyi bir şey. ama temiz olduğu sürece yine temizliyorsan hastalık.

Kızlar Ne Diyor 4

• bu bendede var.

ama hastalık oldugunu dusunmuyorum.

1|0
    0|0
  • Sık sık değilde arada temizlemek normaldir :))

0|0
    0|0
  • Hastalık değil temizliktir..çünkü genelde titiz insanlar buna dikkat eder silmeye devam :)

0|0
    0|0
  • Allah kolaylık versin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...