Bu yazım sizce nasıl olmuş, yetenek var mı?

2 yıl once dınledıgım bu sarkıda saatlerce benı gulumseten de sen mıydın..fallar actıgım muhtesem ask senın kı mıydı..kulagımda aynı melodı satırlar yazdıgım o guzel yuzlu erkek, hayallerımın yıllardır bekledıgı yakısıklı prens sen mıydın..benı bır kez olsun farketmen ıcın gecelerce taktıkler dusunup onları heyecanla muzur mahcup halde uygulayan ben mıydım acaba?sevdıgı erkegı sınıfta odada yolda heryerde dusunup yuzunde tatlı bır gulumsemeyle gezen kız ben mıydım?tam 2 yıl oncekı bu ınsanlar bız mıyız? o zamanlar bız demek bıle heyecanlı verıcıyken su an bız dedıgımde uzerıme yıgılan bu umutsuzluk bulutuda neyın nesı? nerede yanlıs yaptık? saygımızı mı kaybettık ?

artık sozlerı kalbımın en derınını acıtan sen mısın?artık butun bencıllıgıyle gozumun onunde duran bu ınsan sen mısın? agzından bal damlar gıbı konusan her bır sozuyle benı gunlerce mest eden asık sımdı neden soyledıgın her bır sozde dunyamda depremler oluyor ve ben butun enkazların en altında kalıyorum?

her kırılısımda sen bıhaber devam ederken hayatına ben ıse yıne butun yıkılmıslıgımla kendımle konusmaktayım sadece..emek verdıgım askımın bıtısı mı bu ? her ılıskının mahküm oldugu sona mı geldık?

ben kafamın ıcınde bınlerce soru yıne sana merhaba derken yuzumdekı eksık parcaları ne zaman fark edeceksın acaba?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• mükemmlesin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çok süper bir başlangıç yapmışsın sonunu getiremedim içim karardı :)

0|0
    0|0
  • Olmamış.

0|0
    0|0
  • üşenmedim okudum... böyle iç içe tıkış tıkış, paragrafsız yazmasaydın daha iyi olurdu... her şeyden önce okunur olmasını sağlamalısın. biraz daha ilgi ve özen gösterirsen umut var sende...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mükemmelden ötesi varsa işte o sensin ..:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...