Bazı kızlar yalnızlıktan yakınıyor ama tanışalım deyincede neden bir şans vermiyorlar?

bazı kızlar yalnızlıktan yakınıyor ama tanışalım deyincede neden bir şans vermiyorlar? oysa ben sadece bir şans vermelerini istiyorum zaten anlaşamazsak zorlamanın bir anlamı yok.bence kızlar sırf ilgi ve dikakt çekmek istedikleri için yalnızım rolü yapıyorlar.gerçekten yalnız koz yok.çünkü günümüzde kızlar seçen erkekler seçilen oldu.yani çirkin bir kız bile istediği an erkek arkadaş bulabilir.sizin yorumlarınız nedir?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• kızlara samimi olmıcaksın rol yapıcaksın arkadasım ilgi gosterirsen kaçar ilgi gostermezsen peşinden koşarlar benciller. bütün kızları aynı kategoriye sokamayız tabi ama duruşundan tavrından anlarsın ne halt olduğunu zaten nabza göre şerbet vericeksin

0|0
    0|0
    • ben öyle kız istemiyorum.kız dediğin sevdiğini kıskandırmak için uğraştırmıcak.bunlar ergen şeyleri

• e tabi böyle yaaa lı yuuu lu konuşuyosan işin zor arkadaşım

• hadi sen eklede tanışalım seninle yaa gıcıklık yapma 5 dk konuşcaz

Kızlar Ne Diyor 7

• Söylediklerinizin bir kısmına katılmıyorum. Yalnız insanlar var gerçekten ama birçoğumuz sağlam ilişki istediğimiz için ve üzülmek istemediğimiz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar değerlendiriyoruz. Deneyelim demekle de olmuyor çünkü bu sefer de işin içine bağlanma korkusu giriyor. Yanlış kişilere bağlanmak istemediğimiz için de hiç evet demiyoruz. Yani uzun lafın kısası herkes kafasında tasarladığı profili bekliyor,onun haricindekilerle zaman kaybetmek istemiyor bence.

0|0
    0|0
    • mesela bak sen ekle beni 2 dk konuşalım desem hemen hayırrrrrrrrrrrr dersin.yaaa konuşmaktan ne oalcakki.ben onu anlamıyorum.aramadan doğru kişiyi bualmazsınki

• Bir kişiyle iletişim kurmak için o kişiyi önceden izlemek,davranışlarını takip etmek isterim.Önceden onun hakkında fikir sahibi olmak daha doğru geliyor bana.

• nasıl izlicen önceden.hem nekadar tanıcaksınki? neden mantıklı düşünmüyorsunuz anlamıyorum.yaaaa evlenme teklif etmiyorum 5 dk konuşalım tanışalım diyorum.yokyaaa ben derdimi anlatamıyorum

• her seyın bır adabı var. pat diye tanıslaım denmez. ve amaç önce birbirini tanımaktır. güveni verebilmektir karsıdakine.cumburlop konuya dalmak kızları uzaklaştırmaktan baska bir işe yaramaz

0|0
    0|0
    • bende tanımak istiyorum işte.ne yani yalanmı söyleyim.ben tanışmak istiyorum.he arkadaş oluruz sevgili oluruz eş oluruz veya hiç anlaşamayız birbirimize gıcık oluruz ama tanışmadan bunların hangisi olcak nerden bilebiliriz?

• tanışalım mı demenize gerek yok bunun için

• yaa kardeşim tipim olmayan birine ne gibi bir şans vereyim.

0|0
    0|0
  • Nettrn sorarsan tabi hayir cevap alirsin git yanina konus de

0|0
    0|0
  • yalnızlık iyidir, hoştur. hiç yakınmam. :)

0|0
    0|0
  • belkide gecmiste cok büyük darbeler aldi ve yeniden biriyle tanismaya korkuyor olabilir ben öyleyim mesela yanlizliktan yakiniyorum ama biriylede tanismaktan korkuyorum sevince ayarini tutturamiyorum

0|0
    0|0
    • ama bir şans versin istiyorum en ufak yanlışımda silerbilir.sonuçta hemen sevgili falan olmucazki

• belkide sevipte unutamadigi birisi vardir bilemicem

• daha önce seçen taraf erkek miydi yani?

0|1
    0|0
    • değilmiydi? 15 yaşındaki kızı 70 yaşındaki adama 4.kuma getiren yobaz zihniyet yokmuydu

• bu zihniyet kaybolmadı ki. maalesef hala devam ediyor. ataerkil toplumun karanlık tarafıyla iki cinsin içgüdüsel davranımlarını birbirine karıştırmışsın. erkek, içgüdüsel olarak soyunu devam ettirmeyi garantilemek için olabildiğince fazla dişiyi dölleme eğilimindedir. kadın, döllenen yani yavruyu taşıyıp dünyaya getiren olduğu için seçici davranmak zorundadır. bu yüzden kur yaparak etkilemeye çalışan erkek, tercih eden de kadındır. bu her zaman böyle olmuştur. diğer hayvanlarda da böyledir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynı seksy gözükmek için kılıktan kılığa girmeleri ama konu sekse gelince rahibe kesilmeleri gibi.

0|0
    0|0
  • Şu siteden ne kadar çok şey bekliyorsunuz yahu .S

0|0
    0|0
Yükleniyor...