Sevgilim evliliğe uzak, onunla bunu nasıl başaracağım?

Nasıl olucak bilmiyorummm :(

sevgilim evliliğe uzak onunla bunu nasıl başarıcam bilmiyorum

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Niye evlenmekten korkuyor ki bunun sebeblerini öğren.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• seven adam evliliğe uzak olmaz.

0|0
    0|0
  • Zamana bırak.Zamanı gelince o da isteyecek

0|0
    0|0
  • Neden evlılık ıstemıyormus?

0|0
    0|0
  • bendede bu durum vardı, bende istemiyodum, çok üstümüze gelmeyin kaçarız sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• olucak degil geri zekalı!.. olacak.. hep sizin yüzünüzden ülkemiz bu halde ama bak abd nasıl gelişiyor çünkü orada dillerini çoook güzel kullanıyorlar fakat türkiyede senin gibi geri zekalılar yüzünden dilimiz elden gidiyor. Dil bir ülkenin bagımsızlıgının ispatıdır. Dilini kaybetmiş bir ülke kısa sürede yıkılır ve ülke yıkılırsa olan sadece sana degil dilini güzelce kullananlara da olacak o yüzden ben dahil herkesin hakkı kalacak neyse hakkımı helal etmeyeceğim hakkımı helal ediyorum baaaaaaay

0|0
    0|0
  • evlilikle boğmaya devam edersen zor

0|0
    0|0
  • sevgisi derinleştikçe ve seninle olmanın tek yolunun evlilik olduğunu kafasına yerleştirdikten sonra ister istemez kabullenecek ve senden daha çok bunu isteyecektir.

0|0
    0|0
  • Sıkma çocuğu.

0|0
    0|0
  • sende isteme...

0|0
    0|0
  • evlenmeyin.

0|0
    0|0
  • Benimki de evlilik düşünüyor ya yapacaklarından da aşağı kalmıyor.Sanal aldatmalar vs. Anlamlandıramıyorum .Daha dün akşam evlencez biz diyo bi bakmısım fake bi hesabdan baskasıyla konusmus .Bende salak gibi hala onunlayım .Sadık olduğuna inanabilsem ruh ikizim dicem ama bir yerden çıkıyor işde sorunlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...