Videodaki vücut nasıl? özellikle bayanlardan yorum istiyorum

arkadaşlar yaz yaklaşmaya başladı ve artık toparlanma vaktidir benim için.linkteki videodaki adamın fiziğine yakın bir fizk elde edeceğim yazın başlarına kadar.sizce çokmu abartılı..abartılıysa hangi vücut kısımları olduğunu belirtirseniz çok sevinirim..

link

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

• videodaki vücut büyük bir azmin, disiplinin, özverinin sonucu. Helal olsun. Başarılı birini görmek mutlu etti :)) Demek ki çalışınca oluyor.

0|1
    0|0
    • frank mcgrath.. çok bilinçli bi vücutçudur..türkiyeye gelmişti.tanışmışlığım var..adam ego falan yok.anlartıyo bunu böyle böyle yapsan daha iyi olur dostum falan diye..ama sanırım o profesyonel olduğundan ötürü kimse pek beğenmedi..bende onun kadar abartmamaya karar verdim..

bu arada evet haklısın;) disiplin+özveri+kararlılık+ilkelerden ödün vermeme+azim

• evet, böylelerinde ego olmaz kardeş. geneli alçakgönüllüdür. en iyi cevap için teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 8

• youtube.com/watch?v=e7eJ2zD_pbM&feature=related bu daha iyi

tabii ki kişisel tercih meselesi ama ben bu kadarını biraz abartılı buluyorum vücut o kadar gelişmiş duruyor ki kafa vücuda göre küçük görünüyor..

0|0
    0|0
    • öncelikle teşekkürler.. ama linkteki eleman aslında yağlı ve pekte hacimli değil..fakat yolladığım linkteki vücutçunun sanırım omuz başları ve kolları olayı maf eden kısımlar..

• bu çocuğa yakın bir hacmim var ve gerçekten hoş duruyor video'da prolar için belli güzel görünmek isteyen kimse yapmaz bunu kendine

• anladım..yarışma filan olayları var diye bi ihtimaldi sanırım okadar abartmamalıyım bende..

• Yaşın ve boyun ?

0|0
    0|0
    • Bilirsin ki erken yaşlar da agırlık çalışmak boyun uzamasını engelliyor.. O nun için sordum..

Bir de lütfen böyle kas yapma .. Berbat izbandot tipli itici.. Sevimsiz..

• yok ben farkkındayım zatende 21 yaşında boyum iyi hale geldi.yani 1.83 yeterli :) ondan sonra çalışmaya başladım zaten..de beğenen çıkmıcak sanırsam :)

• Beğenmedim.

0|0
    0|0
  • Zorlanmaktan damarlar çıkmış çok kötü, insani bir boyut değil

0|0
    0|0
    • vücut yağ oranını en aşağılara çekince doğal bi durum diyebilirim o görüntüye..sanırım sevmedin.bunuda dikkate alıcam :D

• tiksinç :))) hiç bir kadının hoşuna gideceğini sanmıyorum

• farjetmez

0|0
    0|0
  • çok kötüü.

0|0
    0|0
  • Beğenmedim.

0|0
    0|0
  • Hayvan gibi.

0|0