Tahammül sınırımız... ?

İnsanlara tahammül sınırımız gittikçe azalıyor bunun nedeni kendimize olan tahammülümüzün azalmasından mı yoksa hayatın bize yüklediği yüklerin fazlalığından mı kaynaklanmakta.. herkes fikrini yazsın saçmalamak serbest amaç zaten saçmalamak haydi bakalım

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Tahammül sınırımız git gide azalıyor çünkü ilişkiler kolaylaşıyor. Eskiden eş, dost, sevgili, arkadaş bunları bulmak zordur, Zor olunca kazanması, kaybetmesi de zordu. Şimdilerde durum değişti tabi.. Malum internetin nimetleri(!) :)) Sevgilinden ayrılıyorsun facebookta iki dürtme, bir ekleme, 3-5 gün mesaj hooop yenisi.

Arkadaşlarınla bozuşuyorsun olsun! Sana arkadaş mı yok! Chat siteleri ne güne duruyor! :)

Evleniyorsun çoluk çocuk sahibi oluyorsun ama yetmiyor herkese uygun olduğuna dair sitelere üyelikler açıp doyumsuzluğuna doymuyorsun..

İşini gücünü de boşver sana iş bulacak site mi yok! :)

Yaa işte bu böyle uzar gider de biraz daha yazsam ben kendimi kaybederim falan :)) Gerek yok. Söyleyeceklerim bu kadar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bi kere bize hayatımızın hiç bir döneminde başkalarına 'saygı duymak' öğretilmiyor.. ayrıca 'hayatın bize yükledi yüklerden' bahsetmişsiniz. doğru bir tespit. ancak hayatın bize yüklediği yükleri biraz açmak gerekirse:

Türkiye'de feodal yapının bitip yerine bireysel yapının yerleşmeye başlamasından günümüze kadar, insanlar arasında gittikçe şartları ağırlaşan bir yarış ve rekabet oluştu. eğitimde, iş hayatında, günlük hayatımızda vs hep rakiplerimiz var. sürekli başkalarıyla mücadele ve bu mücadelede kendimizi daha iyi donanıma sahip olma ihtiyacı..

Tabiki feodaliteyi bireyselliğe tercih etmiyorum ama toplumu bu kadar tahammülsüz eden şey bence insanların birbirleriyle kıyasıya yarış halinde olmaları ve dolayısıyla yarışı kazanmak uğruna rakiplerine karşı saygının kaybedilmesi..

1|0
    0|0
  • zamanın verdiği stres ve yogunluk

1|0
    0|0
  • Tahammülü öğütleyen şeylere bigane kalmamız. Ve sorunuz çok yerinde.

1|0
    0|0
  • :))) keşke annenin o gece başı ağrısaymışda şu anda böyle sorular soramasaydın :)))

0|0
    0|0
    • saçmalama derken senin gibi insanlarıda düşünerek yazmıştım şimdi bir kere daha anladım ne kadar ileri görüşlü olduğumu ;)

• :D demekki tahammül sınırlarını aştırmışımki bana cevap verme gereği duymuşsun buda oluyorki dikkate almışsın eğer cevap vermeyerek gülüp geçseydin hiç bişi olmazdı kendini böyle cevap yazarak tesselli ettiğine göre:))) ilk başda sorun için yazdığın şeyi oku sonra saçmalama saçmalamama edebiyatı yap :)))))) buda benden sana gelsin... link

• amaç saçmalamak mı? ne kdr gereksız bı cumle

0|0
    0|0
  • bunu altına yorum yapmayı çok istiyorum ama aklıma bşey gelmiyor bu nasıl soru..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayat herkese yük ler yükler:)kimse kaldıramayacağından fazlasını yüklenemez zaten..:))

çok mu saçma oldu bu:)

1|0
    0|0
  • Benim azalıyor bazilarinin agizlarina kurekle vurasim var <3

1|0
    0|0
  • yaşadığın kötü olaylardan ve karamsarlıktan kaynaklanır bence

1|0
    0|0
  • tahammulsuzum ne yazıkkı

0|0
    0|0
  • tahammülüm bitti sınır da nesi ?

0|0
    0|0
  • Psikolojik nedenler vs vs hic tahammulum yoktur sacmaliklara aninda patlarim

1|0
    0|0
Yükleniyor...