Kas agrilari nasil gecer

vucut gelistirme sporu yapanlar kas agrilarini nasil azaltabilir?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hamsan ağrı yapar..

Hoş, çalıştığın bölgenin ağrı yapması demek, o hareketi doğru yapıyorsun demektir.. Bünyen spora alıştığı zaman o ağrılar kesilecektir..

0|1
    0|0
    • uzun zamandir duzenli spor yapiyorum bende ilk baslarda boyle dusunmustum ama agrilar devam ediyo

• Setleri düzenli olarak yaparsan vücut o yaptığın hareketlere alışır ve ağrı yapmaz..

Atıyorum bi' gün omuz, kol, arka kol çalışıyosan, başka bi' gün göğüs, sırt çalışacaksın.. Her gün aynı hareeketleri yapma..

• gogus arka kol - sirt on kol- omuz bacak - normalde bole

Kızlar Ne Diyor 4

• germe egzersizlriyle başlaman gerekiyor yoksa çok cnın yanıyor olması normal başka turlu duzelemezsin başlamadan önce ve bitirirken yap derim ben ..

0|1
    0|0
    • ust vucut icin sinav ve barfiksle isiniyorum bacaklar icin kosu bisiklet streching yapmiyorum :/

• bacakların için daha yavaş başla bnce internette bununla ilgili jimnastik vari bir takım pozisyonlar var bak derim ama herşeye rağmen geçmezse fizik tedavi uzmanına gorunmelisin :)

• zaman her şeyin ilacı

0|1
    0|0
  • Dinlenmek şart

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun dinlenirsen geçer

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• muz yiceksin kardeşim spordan sonra ağrıları azaltır eğer cok agrın varsa kas gevşetici kullan zaten yenir harekete gecdıysen 1 haftaya ya da 4 gune gecer o agrın.

0|1
    0|0
  • 2:1:1 recovery takviyesini al

0|1
    0|0
  • foam roller

0|1
    0|0
  • ısınam hareketleri ile baslar ve bitirirsen fazla agrın kalmaz

0|1
    0|0
  • Acı yoksa, gelişmede yok. Kas ağrıları olması normal. Birkaç güne geçer.

0|1
    0|0
  • hamlıktandır yakında geçer

0|1
    0|0
    • duzenli olarak antreman yapiyorum guc antremanlari sonrasi ayni agri

• ne kadar süredir yapıyosun

• asagi yukari 6 ay haftada 3-4 kez

• protein tozu bunlar için var dostum. ama o iğrenç tadı olan şeyi içmektense kaslarımın ağırmasını tercih ederim. hem bence tatlı bir ağrı karın bölgendeyse çok hoş oluyor

0|1
    0|0
    • bacak yaptim dunşu anyuruyemiyorum merdiven cikamiyorum berbat bir agri

• bilen biliyoo aciyi :D

• :D

Yükleniyor...