Bu olay karsısında tepkiniz ne olurdu ?

Arkadasların basına gelmis mekanda masada oturuyorlarmıs yanlarında da gıroyum ama para bende modunda takılan tabi gıro deyince aklınıza döşü gıllı pala bıyıklı bir tipleme gelmesin sadece cebinde para olan ama usul erken bilmeyen toy bir deliknalı deyim ki bu ortama sonradan dahil olan bir kisi mekana bir cift giriyor bu arkadasta abuk subuk bir sekilde iceri giren sahsın bayan arkadasına olan ilgisini belli ediyor adam elinde kumpir yer ararken kız arkadası durumu anlıyor ve erkek arkadasını da durumdan haberdar ediyor hısımla gelen delikanlı elindeki kumpiri arkadasın suratına direk yapıstırıyor

simdi sorum su

böyle bir durum yasasanız ne yapardınız ?

bizimkiler olana bitene sadece gülmekle yetinmisler tabi elemana caktırmamaya calısarak ve buarada da ciddi anlamda karın kası yapmıslar :)i

sıklar asagıdaki gibidir bu sıklar harici bir yorumunuz varsa ekleyebilirsiniz saygılar iyi tatiller

• Gülerdim heralde sayet yaptıgının savunulacak bir yönü yok arkadasın
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yanımdaki adama benden habersiz kumpir yedirmek ne demek kardesim gerekirse ben itinayla suratına bularım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Elemanı kalkar alnında öper olay yerini terkederim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Arkadasıma sahip cıkar böyle asagıladıgı icin elemanı dısarı davet eder gerekirse kozlarımızı paylasırız
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diger
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• yoo masadaysa benim misafirimdir..o kumpircinin camekanlarına kadar sokarım valla..varmı la benim masadaki adama saldırmak..önce bir uyarırsın..gerekeni yaparık zaten elemanı alır çıkarım ama direk saldırmak sıkıntılı bir iş..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...