Bi an için öldüğünüzü düşünün...Son gününüzü nasıl yaşamak isterdiniz?

Farzedinki bugün öldünüz, tam ahirete yolculuk ederken birden bir melek geldi ve size; ölüm gününüz yanlış hesaplandı aslında siz bugün değil yarın ölüyorsunuz dedi.Ve sizi o 1 günü yaşamanız için yeniden dünyaya gönderdiler.O bir günü nasıl geçirirdiniz?Ne yapardınız?

Güncellemeler:
O son gün ömrü hayatımızda geçen en hızlı gün olurdu heralde :)))

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• inadına mutlu olurdum :))

0|1
    0|0
  • beni derim direk Onun yanına gönderin,onunla hemen parise giderdim,disneyland falan,herseyi gönlümce yasardım :)) sonrada vedalaşırdım belli mi olur belki onu da yanıma alıp ölürdüm yada ölürdük :)

0|1
    0|1
  • kim bilir kac insanin canini aldiniz böyle yanlislikla diye isyan cikarirdim ahirette.

0|2
    0|0
    • :D:D:D:D müşteri memnuniyeti buna derler, helal sana rahibe :D

• Ailemle koyun koyuna uyurdum heralde tüm o gece..

0|1
    0|0
  • gelmısken gerı gonderme derım elım ayagıma dolanır benım ya

0|1
    0|0
  • annemle uyurdum

0|1
    0|0
  • şunu mu yapsam bunu mu derken zaten o gün biter

0|1
    0|0
  • sürekli ibadet eder af diler yalvarırdım günahlarımı affet allahım diye kimsenin kalbini kırdımmı hakkını aldımmı birisini üzdümmü borcum harcım varmı onları düşünüp varsa telafi etmek isterdim uyumadan dualar okuyup tövbeler ederdim korkudan titrerdim

0|0
    0|0
  • tövbe ederek sanırım

0|0
    0|0
  • Sevdiceğimin yanında olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • ibadete adardım kendimi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben arkadaşıma bakıp çıkıcaktım zaten, gelmişken cennete gideyimde, sevdiklerine mesaj göndermek isteyen muhterem müminlerin mesajlarını alayım derim, ayağımı cennte attığım gibi verilmiş haklar geri alınamaz kanunundan hop...gene üökağıt...bence gidişattan puan verilmeli

1|1
    0|1
  • kafama göre cenazemi ayarlarım.son bir büyük içerim.ellerimle sevgilimin mezarının yanına kendim için de bir mezar kazarım.girer içine yatarım.aslına bakılırsa çokta ısrar etmem bir günüm daha var diye.

1|1
    0|0
  • uyuşturucunun en sağlamlarını çeker vegas'a dalardım poker oynar gecenin sonunda yanımda 10 tane her renkten hatun alırdım.Hangover'ın daha kontrollü olanını yapardım

0|1
    0|0
  • son gün o stresle gün boyu altına s*çarsın başka da bişey yapamazsın

0|1
    0|0
  • hiç ölmeyecekmiş gibi değil de, yarın ölecekmiş gibi yaşarım. zaten mantıken de yarın öleceğim.

0|1
    0|0
  • ohooo git gel derken gunun yarısı yolda geçti ztn

0|1
    0|0
  • Ortalıkta görünmem herhalde. Sevdiklerime, sevenlerime bir gün sonra aynı acıyı yaşatmak istemem.

0|1
    0|0
  • vur patlasın çal oynasın yapardım. kalan dakikalarımı iyi geçirmeye çalışırdım :)

0|1
    0|0
  • hiçbişe yapamazdım heralde sahilde bi sigara arkadan acılı bi fon müziği :)

0|0
    0|0
  • nolsun haci yarin olcez iste bende geldim sizle bi vedalasam :) derim. Arkadaslarin yanina gidince annem hic ayrilmak istemez heralde. oyle siradan b gun olur ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...