4 ayda nasıl kilo verilir

Arkadaşlar şimdi bir olaydan dolayı yani olay denilince yanlış anlaşılmasın bir gösteri gibi bişey ve gerçekten iyi görünmek istiyorum o kadar kişinin önünde sahne alacağım çünkü ve yaklaşık 10 küsür kilo kadar (bence) fazlam var ama ben tabi biraz daha fazla vermek istiyorum. Boyumda hemen hemen 167-168 civarında ki zaten kilo verince boya doğru gidiyormuş. Birde benim böbreklerimde taş sorunu var bunun için pazartesi günü iç hastalıkları olarak doktora gideceğim ama bir diyetisyen gibi yerde yok açıkçası çevremdeki yerlerde ve bende onların işe yaradığını sanmıyorum çünkü çevremde giden herkes aniden kilo verdi, diyeti yapmayı bıraktıkları an eski kilolarının fazlasını aldılar açıkçası.

4 ayda ne yaparak ne yiyerek kilo verebilirim ve metabolizmamı hızlandırabilirim? birde günde yarım saat kadar anca spor yapabiliyorum fazlasına hem zamanım pek yok hemde hemen yoruluyorum

lütfen yardımcı olun

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• az ye çok su iç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• az öz ye akşam 6 dan sonra yeme öğünleri 6 çıkar spor yap bol bol su iç

0|0
    0|0
  • Hafif besleneceksin kalori hesabı yapacaksın Aldığın kaloriden fazlasını yaktığın zaman kilo vermeye başlarsın ayrıca saat 7 den sonra yemek yeme hafif şeyler tüket. Bol bol su iç ve spor yap spor çok önemli kilo vermek için.

0|0
    0|0
  • valla ben bırlesık arabıstan sıcagında yazın 5 ayda 13 kılo verdım ama calısrak ... bence cok sıkı dıget ve spor yaparka verebılırsın .

0|0
    0|0
  • ah be guzel kardesim bende burda kilo almak icin ugrasiyorum/nasil alabilirim en kisa yolda 7/8 kiloya ihtiyacim var

0|0
    0|0
  • ekmek şeker un bundan uzak duracaksın azar azar çok öğün yemek ye düz koşular yap evde mekik çekebilirsin

0|0
    0|0
  • spor ve dengeli beslenme ile 4 ayda 10-15 kilo verebilirsiniz...

0|0
    0|0
  • PX90'a başla 1 ayda stun olursun ve kas yaparsın.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Günde yarım saat spor yapıyosan ve 10 kilo fazlam var diyosan yanlış spor yapıyosun demektir spor yaptığın esnada nefesini bile doğru kullanmazsan faydasını göremezsin fazla yoksa ayırdığın zaman yeterli.

Sıvı tüketimini artırmanı tavsiye edebilirim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...