İmparator Fatih Terim mi? Roberto Mancini mi?

sorum başta galatasaraylı, tüm futbolu seven arkadaşlara.. :))

fatih terim büyük adamdı, ama galatasarayın iyiliği için gönderildiyse de iyi olmuş..

Mancini de çok iy bir teknik adam değil, ama ileriki zamanlar da görecez...

• A-İmparator Fatih Terim.
    50% (3)30% (3)38% (6)Oy Ver
  • B-Roberto Mancini.
    50% (3)70% (7)62% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
herkese bir +1 verelim o zaman :))
sağolun cevaplar için..
Ya ben niye gizliyim, çözemedim daha..

Bi kendimi gösteriyim :-))

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim bizi bırakıp tüpçüyle kader ortaklığı yaparak, galatasaray'ın önerdiği yeni sözleşmeyi kabul etmeyerek kendi ipini kendisi çekmiştir. alınan olumsuz sonuçlarına ardından Roberto Mancini'yi günah keçisi ilan etmeyi bırakıp kendisine destek olmak gerekmektedir. Bu sezon Galatasaray küme de düşse takımın başında kalması gerekir. Ayrıca şu anda dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biridir.

3|1
    0|1
    • valla doğru...o tüp kafayla kendi kendine imza atıyor..

zaten hep belirttiğim gibi, fatih terim milli takıma imzayı attığı gün ipler gerildi

• taraftarların çoğu çok sabırsız. Mancini'ye biraz zaman tanımak gerekiyor. Teşekkür ederim bu arada :)

• iyi yazdın, rica ederim buarada..

Erkekler Ne Diyor 14

• Fatih Terimde Ünal Aysal da Mancini de hepsi birer Galatasaray ın elemanıdır başarısız oldukları ya da kulübe zarar verdikleri anda giderler

Fatih Terim tarihten silinemez ama gönlümüzden silinmiştir soruya gelecek olursak Fatih Terim çok daha iyi bir hoca

3|1
    0|0
    • buarada nick'in güzelmiş...bi aralar baros bir numaramdı..şimdi antalyada maleseff

• Çok kötü kullandı ama penaltıyı resmen pas atar gibi penaltı attı

• bide kullanırken de çok belli etti :(

o kadar piçin arasında morali bozuldu tabii, atamadı

bide köpek gibi sevindiler...çok sinir bozucu ya :((

• Kimse imparator mimparator değil böyle sıfatlar takarak kimseyi gereksiz yere şımartmayın.Fatih Terim'i karakter olarak sevmem ama kariyerine bakarsanız başarılılarını inkar edemezsiniz.bir fenerbahçeli olarak söylüyorum.Manchini ise başarılı bir teknik direktör değil.para içinde yüzen City ile 1 puan farkla şampiyon olması çok abartılacak bir şey değil.öyle bir kadroyu 2 sene üst üste ŞL'de gruplardan bile çıkaramaması zaten başlı başına bir başarısızlık.Inter'de de Juventus ve Mılan'ın şike olayları yüzünden biçilmesinin ekmeğini yedi.çok şanslı adam.

1|0
    0|0
  • Roberto Mancini

1|0
    0|0
  • Fatih Terim Galatasaray kulübü için sadece bir teknik direktör değil, bir efsanedir. Türk futbol tarihinin de gelmiş geçmiş en büyük teknik direktörüdür. Bu ülkeye en önemli başarılar da yine onunla beraber kazandırılmıştır. Mancini kendini ispatlamış bir hoca. Her ne kadar sistemini ve oyuncu tercihlerini fazla beğenmesem de kazandığı başarılar ortada. Zamana ihtiyacı olduğu da doğru. Ama Fatih Terim bir başka. Hani Galatasaray Türkiye'dir ya, Galatasaray aynı zamanda da Fatih Terim'dir, Fatih Terim de Galatasaray'dır.

1|0
    0|0
  • Mancini henüz kendini kanıtlayamadı . Oynanan futboldan hiç memnun değilim . Zaman gösterecek . Birden Fatih Terim'in yerini almasını kimse beklememeli .

1|0
    0|0
  • Fatih terim manciniden daha iyi ama terim kendini galatasaraydan üstün görmeye başlamıştı başkan ona kim olduğunu hatırlattı. Bence galatasaraylılar başkana kızmamalı. Bence Terim

2|0
    0|0
  • Fatih terim...

1|0
    0|0
  • Fatih Terimi teknik anlamda beğenmiyorum... Aynı Burak'a benziyor... Ronaldoyla karşılaştırıldı ama futbolcu olmadığı ortaya çıktı... Fatih Terimde bu anlamda üst seviyede bir teknik adam değil bence... olsaydı İtalya da iş yapardı sanırım...

1|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak, Fatih Terim diyorum.

1|0
    0|0
  • Fatih Terim , kıyaslanamaz.

1|0
    0|0
    • doğru ama, galatasayın iyiliği daha önemli

• Galatasaray klübü Fatih Terimi göndererek kaybetti.

• ama ünal aysalın vardır bir bildiği...

fatih terimi severim ama milli takıma imza atmayacaktı..

• duygu ben bisexuel arkadaşın diğer hesabım iptal oldu burdan yaz bana ben yazamıyom kapatmışın mesaj atmayı mucuk öptüm

1|0
    0|0
  • fatih terimin isminn yanında mancininin adının konulması bile yanlıştır.

mancini ctyi bile zor şampiyon yapan bir adam yani

1|0
    0|0
    • o da doğru sayılır ama görecez bakalım...

ve en çok defansif oynatmasından kıcık alıyorm, futbol dediğin hücumdurr..

• o konudada sen haklısın. ama terim en iyi teknik direktör diyebilirim türkiyede tabi

• öyleydi ama, şuan milli takımda,kendi seçti yolunu

• mancini terimin aldıgı amrabatı gördük 8 milyonyuro boşa gitti

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım ama fatih terimi seviyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fatih Terim Galatasaray'ın kuyusunu kazan heriflerle anlaşma yaptı ve çoğu taraftarın gözünden düştü ama Fatih Terim'in takıma koyduğu ruh,yaptığı motivasyon gerçekten Mancini'den daha iyi bir hoca olduğunu gösterir gönül isterdi ki bizle nice seneler yaşasın ama olmadı malesef ama anlayabiliyorum onu milliyetçi kişiliği onu bu milli göreve itti umarım yeniden yuvasına döner bir gün

1|0
    0|0
    • gitmemeliydi milli takıma, inşallah galatasaray için en iyisi olur..

• Roberto Mancini.

1|0
    0|0
  • Fatih Terim bence daha iyi

1|0
    0|0
  • sende sağ ol soru güncellyenlere ikinci cevap hakkımı kullanıyorum :)))

1|0
    0|0
  • şaşırdım resmen iki arada bir derede kaldık ultra aslan olarak ://

1|0
    0|0
Yükleniyor...