Hatun elinden geleni yapsa

Severek evlendiniz ve eşiniz sizinle yatakta fantezilere açık ve cilveli olsa,her türlü sınırları zorlasanız,ev işlerinde de yetenekli olsa,bayana uygun bir mesleği varsa,çocuklarıyla da çok alakalı olsa,hep iyi mi olacaktınız sıkılmayın hadi arada değişiklik olsun diye ufak tefek tartışsanız :)) ve sizden başkasına sert ve bakmasa dahi sizin peşinizde çok kadın varsa ve o kadınlara bakar mıdınız,gidermiydiniz?not:kısaca ihtiyacınız yok!

Güncellemeler:
not:ilk sevgilisi olarak evlendiniz,sadece sizi çok seviyor ve mutlu etmek istiyor,başkasına ihtiyaç duymamanız için,bu çaba ters teper mi?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• yok gitmezdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Böyle bir kadin asla aldatilmaz seni aldatan sana kurban olsun :)

1|0
    0|0
  • :) giderdim..neden çünki öyle bir hatun varmı?

0|0
    0|0
  • O hatun her erkeğin isteyeceği ama bulamadığı hatundur hangimiz dört dörtlük insanızki?

1|0
    0|0
  • Yaw he he :)

1|0
    0|0
  • Bakan o...dur.şimdi kufretmiyim

0|0
    0|1
  • Evliliği kavramamış kişi gider Evlilik de tartışma da olur kavga da olur ama tatlıya bağlanmalı bunlar biz öyle gördük

0|0
    0|0
  • valla bu dediklerin hayal hepsi bir arada olmuyor malasef

0|0
    0|0
    • olumlu yönü oldukça fazla eşiniz var ve peşinizde çok kadın olması sizi vefasız yapar mı?

• çelişkilibir soru zaman ne gösterir o anki durum ne olur bilinmez

• eger her turlu fantaziye acık olması gözumu dısarı kaydırır gibi geldi

0|0
    0|0
    • ilginç,bayanlar da dışarı gitmesin diye elimden geleni yapayım der.dışarı bakmasını engellemenin yolu yok mu yahu :)

• teşekkür ederim

• o tarif ettiğin kadın varsa hemen gelip istemeye geliyorum

0|0
    0|0
  • fantezi isteyenin sınırları olmaz

0|0
    0|0
  • öyle bir kadını tarif ettinki o kadının yanından başka biryere gidecek adamın salak olması lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu anlattığın benim annem ama babam yinede rusla birlikte annemi hiç sevmedi eğer severek evlenmişse belki bir umut vardır not: babam yakışıklı ve zengin kadınlar hep peşinde :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...