Hiç telleri olan biriyle öpüştünüz mü? / Öpüşür müydünüz :D

Bir buçuk senedir sevgilim var. Bir sene 10 aydır da üst çenemde dişlerimde tel var. Alt çenemde yok. Ama herkes bana telleri çok yakıştırıyor hoş duruyor benim dişlerimde, çirkin bir görünümü yok. Sevgilim de tellerimin bende hoş durduğunu çok sevimli güldüğümü vs söylüyor yerim senin o tellerini ağzını yüzünü diyor. ve son 3-4 buluşmadır bir öpüşme girişimi oluyor ama ben tellerimden rahatsız olduğum için çekiniyorum izin vermiyorum. yarın buluştugumuzda kesin öpcek bu sefer biliyorum huyunu. öpsün onu çok seviyorum bir bucuk sene olmuş sonuçta ama ne bileyim hem daha önce hiç öpüşmedim hem tellerden de istemiyor rahatsız oluyorum. sırf bu yüzden yoksa öpmesine dünden razıyım :D ne düşünüyorsunuz siz olsaydınız telleriniz var diye izin vermez miydiniz? telli biriyle öpüşür müydünüz?

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• 1 buçuk senedir çıktığınıza göre belli ki birbirinizi gerçekten seviyorsunuz oda seni çok seviyor ve sırf tellerin var diye senden vazgeçemez ya sen üzülme hem oda tellerini tatlı buluyorsa bence bunda hiçbir sorun yok tek sorun senin özgüvenin :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sabah ne yediğine göre değişir

0|0
    0|0
  • Pislik zinakar. Birde utanmadan anlatıyor

0|0
    2|2
    • niye utanayım öpünce zina oluyorsa ohooo görebileceğin her insan cehennemde cayır cayır yanacak. elleşiyoruz vs demedim bay dini bütün, öpmek gibi bir fiilden bahsettim. zinakarmış. peh

• peygamber efendimiz her günahkarı böyle bir dille aşşağılamış mıdır sence tatlı bir dille dine çağırmamış mıdır islamı kötü tanıtmıyor musun böyle bir dil kullandığın için hesaba çekilmeyecek misin sence ?

• Telleri olan kız aklıma bu sahne geldi Rafet el roman Meltem cumbul

0|1
    0|0
  • niye öpülmesin teller batıyo mu? ki

öpmeyeceği gibi bir kız olasa saten sevgili olmazdı

0|0
    0|0
  • içindegi istegi uygula korkma onun öpmesini bekleme sen öp alt dudagı öp

0|0
    0|0
  • Telleri olan bir kizi olmuştum hic rahatsız olmadim istiyorsan op rahatsız olmazsiniz

0|0
    0|0
  • kendini kısıtlama bazı şeyler yüzdn

0|0
    0|0
  • sevgılınle her telden calın oynayın oynaşın işte :)

0|0
    0|0
  • ya bence dilini ağzına sokmazsa bir sakınca olmaz . Ama dile dikkat takılır makılır .

0|0
    0|0
  • telli kızları cok severım cok seker oluyolar guluslerı falan :)

0|0
    0|0
  • Ne saçma soru bu ? İnsan birini öper o da eşini...

0|0
    0|0
  • hahaha :D yeterki kız arkadaşım olsun artık :D öpmem mi hem tel bazen cidden tatlı duruyor

0|0
    0|0
  • Artık kimse kızın güzelligini iç güzelligini diş tellerini sorgulamıyor. yeter ki kız olsun öperim diyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimde cok onceden dis tellerim vardi kolayca opusuluyo gibi dursa da erkek arkadasim dis tellerim ciktiktan sonra ohh be dedi.

0|0
    0|0
    • aa ciddi misin :) benim de çıksa ya bir an önce. peki tellerin varken sevgilin itici buluyor muydu öpüşüyor muydu ?

• Asla itici bulmadı ve öpüşmekte istiyordu bence içini ferah tut sen :)

• bence hiç güzel olmaz :/

1|0
    0|0
  • french kiss yapmaycaksanız ne sakıncası olabilirki

0|0
    0|0
  • Sırf bu yüzden tel taktırmıyorum :S

0|0
    0|0
    • ben görselliğe çok önem veririm, dişlerim çok düzgündü, sadece tek bir diş yukarda duruyordu, o tek bir diş için bütün çeneme tel taktırdım ve bence diş estetiği öpüşmekten önemli. ve tel takınca sevgilim yoktu rahattım :D lanet olsun tel taktım 4 ay sonra sevgilim oldu :(

• bence tel taktır ya bizim de bir buçuk senedir ilişkimiz var ve biz tanıştıgımızda bile tellerim vardı beni böyle kabul etti beğendi sevdi onun için tellerim sorun değil tek ben sorun yapıyorum bunu öpüşürken rahatsız olur diye düşünüp istemiyorum ama onun için tellerim çok tatlıymış öyle idda ediyor. ve siz 2 senedir çıkıyosanız o da eminim sorun yapmaz telini. bizim gibi, sadece sen yaparsın :/

• İşte sorunda bu ya canım adam seni telli kabul etmiş :) benimki tel olmadan kabul etti bazen açıyorum lafını işte tel taktırsam falan diye benm için sorun yok diyo ama istemiyo gibi bizimki öpüşmedende ilerde bir seviyede korkum bu yüzden zaten . dışarda telsiz bir sürü kız vardır o işi yapan :)

Yükleniyor...