Emmanuel Emenike hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben kendisini pek beğenmiyorum ama FIFA, izlenmeye değer üç Afrikalı oyuncudan biri olarak Emmanuel Emenike'yi göstermiş. FIFA, Gana'dan Kevin Prince Boateng, Fildişi Sahili'nden Gervinho ve Nijerya'dan Emmanuel Emenike' yi seçmiş.

Sizcede izlemeye değer yetenekli bir oyuncu mu?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• İyi futbolcu oynayınca oynuyor

0|0
    0|0
  • Evet o haberi bende duydum ama mevkisi yüzünden kalitesi düşenler grubunda olan bir isim bence

0|0
    0|0
  • Bence gayette iyi oynuyo bir kere adam kosuyo cok hızlı ve saglam adamı deviremiyolar. Biraz zaman gecsin takıma cok yarar saglayacaktr eminim iyi gol atıyo

0|0
    0|0
  • Şike geliyor ne gelecek başka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Emenike olsun Amrabat olsun Bu tip oyuncular Anadolu takımlarında daha daha başarılı olurlar çünkü bunlar kontraatak oyuncusudur kapalı savunmaya karşı başarılı olamazlar

0|0
    0|0
  • karabük zamanında ki emenike ile şuan ki emenike arasında çok fazla fark var yaşıda yanılmıyosam 25.falan oldu

0|0
    0|0
  • kafası biraz büyük bir de burnu

0|0
    0|0
  • overrated oyuncudur. yetenekli değil, fiziksel özellikleriyle fark yaratıyor. müthiş atlet, tam bir kontratak oyuncusu. kullanmasını bilirsen takıma çok katkı sağlar. (burak yılmaz gibi)

0|0
    0|0
  • Tekniğini geliştirmesi lazım

0|0
    0|0
  • iyi boksör olurmuş

0|0
    0|0
  • Fiziği kuvvetli ve kontratak futbolcusu.

0|0
    0|0
  • o adam asıl mevkisinde oynamıyo abi ben hiç zevk almıyorum izlerken. benım izlemekten zevk aldıgım 3 futbolcu var-dı. alex, pierre van hooijdonk ve roberto carlos gerisi boş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...