Sizce doğru olanı mı yaptım? Ama seviyorum...

Ayrıldığım seviglim ayrılalı 1 ay falan olucak.Onu nerdeyse her saat başı internetten takip ettim bütün hesaplarını sürekli kızların fotoğraflarına falan yorum atıyordu,abuk subuk durumlar yazıyodu kızlar mesaj atın falan diye.Dün de bana mesaj attı sen bana neden mesaj atıyosun o yavşadığın kızlar yüz vermedimi dedim oda onları ciddiye alma öylesine yazıyorum dedi bende*git dedim sizce doğru olanı mı yaptın?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ya bak şimdi bu soruyu bir erkeğe sorsan s2tirsin gitsin der fakat bu durumu bir erkek yaşasa beni yanlış anlamışsın der...yani sistem bozuk sen hoş gör ve bir daha gereksiz şeyler yüzünden ayrılmayın ve ayrılacaksanız da çok düşünüp öyle karar verin

0|0
    0|0
    • Bunlar gereksiz mi ya ayrıca bir şey daha var yazmayı unutmuşum benle ayrıldıktan bir kaç gün sonra internete bir kızın adını yazıp çıkalı 1 yıl oldu yazmış kızla aynı okuldalar bide ubnudamı ciddiye almiyim he? bunudamı hoş görüyim?

• Birleşmemiz imkansız,şimdi avukatlığını yapmadan cevap ver soruma

• bir daha görüşmeyecekseniz kavga etmeden kibarca ayrılmanız taraftarıyım...git özür dile ve bir daha görüşmeyelim de kibarca

Erkekler Ne Diyor 4

• iyi yapmışsın aferin sana

0|0
    0|0
  • Yapraklarla uğraşma üzülürsün

0|0
    0|0
  • Doğru olanı yaptın, tek amacı seni kıskandırmak öyle mal paylaşımlar yaptıktan sonra kimse ona bakmaz zaten ben onları lisede yapıyordum :D

0|0
    0|0
  • sen doğru olanı yaptın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• doğru yapmışsın helal olsun sana

0|0
    0|0
  • Evet, doğru olanı yaptın.

0|0
    0|0