Galatasaray-Sivasspor maçı nasıl sonuçlanır?

Yer: Ali Sami Yen SK TT Arena

Saat:19:00

Yayın: Lig TV

İlk 11; Eray, Eboue, Chedjou, Ceyhun, Dany, Bruma, Selçuk, Melo, Emre, Burak, Drogba

Sabri,Semih,Muslera ve Sneijder'in yokluğu ne yazık ki kötü bir durum oluşturuyor ama son 5 maçı da Galatasaray kazandı hatta ve hatta 16 maçın 11'ini biz kazandık Sivas ise sadece 2sini kazandı.

Öncelikle zorlu bir maç olacak,Roberto Carlos'u tebrik etmek isterim sonuçta lige nasıl başladıklarını biliyoruz bir de şimdi ki durumlarına bakın,gerçekten ligdeki tüm takımları zorlarlar ama cehenneme hoş gelseler de hoş çıkacaklarını sanmıyorum taraftarımız sayesinde maçı 2-1 alırız diye düşünüyorum Burak forvette oynasın bence çok istiyor oynamak 100.golünü atmasını bekliyorum iyi bir sistem ve iyi bir ruh lazım bize başarılar Aslanlarım

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu maçı alırız diye düşünüyorum heleki bu hafta taraftarın idmanı basıpta takıma uyarılarda bulunmasından sonra kesin alacağımızı düşünüyorum.Eğer olurda yenilirsek bu sefer Ultraaslanın neler yapacağını düşünmek bile istemiyorum.En çok merak ettiğim şey ise bu haftaki 40 metrelik pankartta neler yazdıkları.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Galatasaray patlama yapacak bu maçta.

1|0
    0|0
  • Sivas bu maçı da alırsa , ne bjk ne gs ilk 2 yi düşünmesin birde bu yıl kasımpaşa var kı aklıllara zarar.

1|0
    0|0
  • mancini efendi geldiğinden beri gol yemeden bitirdiğimiz maç yok.bu maçında üst biteceğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • sivas iyi oyun yapan bir ekip açık oynayan ve oynamak isteyen takımlara karşı başarılı olurlar

ama kapalı ve savunma disiplini iyi takımlara karşı kilitlrniyorlar oda oyuncu kalitesinden dolayı

GS savunma kurgusunu ve orta saha elemanlarının rakipteyke topa basma mantalitesini iyi işletirse sivasın pek şansı yok

ama savunma ve pres yapmazsa hücüm ile işi bitircem diye hafife alırsa bir hüsran olabilir

%70 GS %30 SS

1|0
    0|0
  • Zor bir maç bence. Galatasaray ne yapıp edip maçı almalı. Karşılıklı gol olur kesin.

1|0
    0|0
  • 1-3 Sivas kazanır

1|0
    1|0
  • berabere bitecek gibi geliyor bana varı yoğu sat maç sonucu 1:1 e bas :)

1|0
    0|0
  • sivas bu maçı bırakmaz ya berabere ya da sivasın

1|0
    1|0
  • Alırız maçı.

1|0
    0|0
  • sivasın en az 1 puan alacağını düşünüyorum

1|0
    1|0
  • takımda çok eksik var maalesef ama kazanırız bu maçı, ben de 2-1 biteceğini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • 3-1 alır GS

1|0
    0|0
  • insallah bı gs lı olarak yenılmesını ıstıyorUM:... :)) ıddaa da ıyı oranı var ://

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zor maç olur,beraberlik gibi geliyor bana.

1|0
    0|0
  • geçen hafta galatasaray yenildiği için bu hafta yenileceğini düşünmüyorum galatasaray kazanır gibi

1|0
    0|0
  • 2-1 aldık bildin :)))

1|0
    0|0
  • gs kazanır <3

1|0
    0|0
Yükleniyor...