Güncel Siyaset Sorusu

Aklıma geldi, hani hükumete otoriter, baskıcı, hayat tarzına müdahale ediyor diye eleştiriler var ya, acaba karşıtları iktidar olsa kendilerinden olmayana neler yaparlardı?

Gezicileri gördük yakıp yıktılar. Yaşı tutanlar 28 şubatı da hatırlar. Başı kapalı kızların, asker annelerinin zorla başlarının açıldığını. Cemaatlerin ellerindeki mal varlıklarının zorla alındığını da hatırlatırım. Hadi tartışın bakalım :)

Güncellemeler:
cevaplardan hiçbirisi benim soruma cevap değil. anlaşılan görmek istemiyorsunuz. peki öyle olsun.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kenan Evrenin postal yalayıcısıdır şu anki hükümet. Kendileri bodrumda ressamdır. Hiç inandırıcı değil darbe örneğiniz. Darbeciler güllük gülistanlık hayat sürmektedir. Saç göstermekle bir insanı öldürene kadar dövmek arasında saçı göstermeyi daha vahşi görenler var mesela. Türkiye'deki solcu kesme darbe vuruldu. Dışkı yiyen, cezaevlerinde işkenceyle öldürülen solculardır. Siz değilsiniz.

0|0
    0|0
    • Paradan ve türbandan bahsetmeyince ilgi çekemedik tüh.

• Haha vallahi dediğimi yaptın. Lalala değil he he dedin :)

Solcular işkence gördü diye elestiriden muaf mi yani?

Bu geziciler mazallah başa geçerse baskının zulmün alasini yaparlar. Neyseki seneye de akp en az % 40 alacak :)

• Değil tabi. Sizin cemaatiniz asker paramıza el koydu, türbanlı bacımızı açtı diye ağlarken, terörist dediğin deniz filistinde çadırdaydı. Sen para, kız derdindesin. Eleştir tabi. Bir de gizlen korkak gibi. Alsın. Daha da rezil etsin Türkiyeyi dünyaya. Neo osmanlıymış. Şamara doymadınız.

Kızlar Ne Diyor 2

• Asker anneleri dedinya..sen o parmagini karşit tarafa yonlendirmeden once Sivan Perverin " koruduk biz doguyu kan icicii dusman Turklerden" dediginde ki basbakan orda duygulanip agladi..

Asker anneleri diyebildinde sehit annelerini dusundunmu hic..he?

Ki ben irkci değilim sadece haksizliga gelemiom..hangi taraf olursa olsun

0|0
    0|0
    • Şehit anneleri ile sorumun ne alakası var? Terör 30 senedir var Yeni birşey değil ki

• yapılmak istenen tamda bunlar zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Savunmalar çok komik. Neymiş; ''Daha önce de böyle olaylar vardı''. Bu kadar saçma bir savunma görmedim, geçmişe bakarak kendini haklı çıkartmaya çalışmak acizliktir.

0|0
    0|0
    • Bu sayfada öyle birsey diyen göremedim

• benim için her iki tarafda serefsiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...