Neden ayrıldıktan sonra aşık olduğunu anlarsın?

beraberken güzel günler geçirirsin, yaşarsın seversin ama bir gün bir vesile ile ayrılırsın, sonra anlarsınki aşık olmuşsun, beraber dinlediğin şarkılar çalınca da ağlarsın, bu aşk neden beraberken kendini göstermez...

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• kaçan balık buyuk olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı durumu ben de yaşadım. Birlikteyken kesinlikle aşığım diyemiyorsun. Ama ayrıldıktan sonra ona dair her eşya, her şarkı ufacık birşey bile seni dağıtmaya yetiyor. Ama bana kalırsa bunun adı aşk değil. Ona o kadar alışmış ve benimsemişsin zamanla farketmeden senden bir parça olmuş. Aslında üzüldüğün anlara dönüp bakarsan o şarkı çaldığında atıyorum,onu değil o anki halini özlediğini farkedersin. Bunu bir dene...Ki bu da ona aşık olmadığın anlamına gelir

0|0
    0|0
  • Kiymetini anliyorsun işte

0|0
    0|0
  • cunku birlikteyken o var yokken kafana daaankkkkkk ! diye vuruyo .kıymetini anlıyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İnsan elindekinin kıymetini kaybedince anlıyor o yüzden hayatınızda ki şeylerin kıymetini kaybetmeden bilmek gerekiyor sonra çok geç olup daha çok üzüntüye yol açıyor .

0|0
    0|0
  • temel psikoloji bence insan güzel zamanlar geciriyorken o zamanların kıymetini o an anlayamaz taki o günlerin yerinde yeller esinceye kadar

0|0
    0|0
  • Değer bilmenin matematiği:

link

0|0
    0|0
  • çünkü insan kaybettiği zaman anlar elindekinin kıymetini..

0|0
    0|0
  • herkes uzman gibi hemen dank edıyor kıymet bılıyon demıs dankla kıymetle alakası yok...ooo alışkanlıgın habercısı...insan aşık oldugunu bırlıkteyken anlar eger aşıksa...ayrılınca ayrılık koyar ve alıskanlıklar kendını gösterır bide güçsüz kaldıgını dusunursen asık oldugunu anlarsın öyle dusunursun yanı

0|0
    0|0
  • Sanırım insan yapisi elindekinin kıymetini kaybedince anlıyor biseyi elde edince değerini yitiriyor maalesef

0|0
    0|0
  • Çünkü bazı şeylerin kıymeti kaybedilince anlanıyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...