Saç baş dağınık erkekler hakkında düşünceleriniz neler hanımlar? :)

yani bilmiyorum ben şahsen giyime pek önem vermiyorum, biraz herşeyi boşveren bir havadayım yani, dağınık geziyorum, böyle erkekelr var mıçevrenizde ve ne düşünüyorsunuz hakkında? :) ve elemanın gideri de var diyelim :)) ha bu arada orta uzunlukta dalgalı dağınık saç hakkında ne düşünürsünüz kızlar ?:))

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• salaş erkekleri beğenirim ama pasaklı olmaması lazım :)

0|0
    0|0
    • pasaklıyım ben ya :))

• o zaman fena :D

• ya benim hoşlandığım kız çuval giyse de bana uyar :D hatta mümkünse çok iyi giyinip milletin dikkatini çekmese süper olur :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Lisede vardi bizim sinifta yuzunu bile yikamazdi igreencti kizlar hastasiydi cocugun cnku cocuk cok yvsakti.

0|0
    0|0
  • Çok seksi laaan... Kesinlikle farklı. ayrıca cool takılan bir hava yaratmıştır benim gözümde. Omg diyoruum

0|0
    0|0
    • senn düşüncelerinle alttaki gizlinin düşünceleri arasındaki açı 180 derece :D

• wtf :D haha İzmir merkez ayık olsun herkes :D

• yuhhh :D ciddimisin? looks like u are taking an english education in your university :D

• ee bende ole geziyorum cunki canım ole istiyor kendimi ole rahat hissediorum millete ne :)

0|0
    0|0
    • aynn dımıı :) de sevgilim yok ya :S acaba dedim bundan dolayımı :)

• olsun tursunu kurar anan daha eyi ya :) derdin dermanin yok.

• sevgili dert değil, eğer sevilmeyi hakediyorsa :)

• Elidemı yok düzeltmek için dıye düşünurum.

0|0
    0|0
  • ben hiç sevmiyorum salaş tamam takım elbisede giymesin ama saç baş düzenli olsun accık :))

0|0
    0|0
  • Direk kıro

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...