Kapat

Maço arıyorum ama bütün erkekler süt dökmüş kedi kıvamında...

Erkek dediğin.biraz sert olur sözünü dinletir otoriter olur son laf onda olur ne.oldu sizlere ya?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• konuşma lan...! gak git bilgisayarın başından gafanı gırarım haa...! höyyytttttt...geberdirim..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• link :D

0|1
    0|0
  • erkekler abaza oldu.. haberin yokmu.. öyle erkek zor bulcağından eminim.. herkez wjina peşine düşmüş.. aşk duygu sewgi mutluluk yok.. akıllar okçullarda.. seni seweni bul sana sadık olsun .. maço olmasada en uygunu o dur.. doğrudan şaşma.. !

1|0
    0|0
  • Biz de öyle dediğin gibiyiz yerine göre de sonra öküz deniliyor diye kendimizi frenliyoruz.yoksa bizim de hayalimizde otoriter yaklaşınca sen bana karışamazsın diyip tripler atıp telefonlarını kapatan ve durumu abartıp nefret ettiğimiz şeyleri yapmaya çalışan ve terk edildiklerinde de ağlayıp sızlayan bayanlar yok... :)

0|0
    0|0
  • Yumurtlama başladı sanırım sende şuan:D sana erkek denk gelmemiş :D

0|0
    0|0
  • senin karşına çıkanlar köprüyü geçene kadar muhabbeti uygulamaya çalışıyorlar ve sende buna gelemıyosun tekmeyi vuruyorsun.adamın karsısına çıkmamışsın olay burda.:)

0|0
    0|0
  • Ben maçoyum.

0|0
    0|0
  • biz daha ölmedik

0|0
    0|0
  • Arayan bulurmuş...;)

0|0
    0|0
  • bulursun bulursun dert etme

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman sert davranışı hak etmiyor bir bayan

0|0
    0|0
  • hop bakalım daha olmedık

0|0
    0|0
  • siz kızlar cok komiksiniz :) yani komik hale düşüyorsunuz

0|0
    0|0
  • dfwaefaweffdga<ef

0|0
    0|0
  • konuşma laan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yine mi maço erkek tribi.. yavrum o maço dediğin heriflerin yarısı lan ben erkekliğimi nasıl ispat ederim dur iki gereksiz atar yapıyım giderim olsun diyerek başladılar bu işe:) bırakın bu işleri rahat olun ya

1|2
    0|0
  • sen sert erkek görmemişsin ve sen kılıbık erkek görmemişsin tatlım :)

0|0
    0|0
  • Burasi manita arama sitesi değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...