Kapat

Nasıll olcak bilemedim ?

erkekler bitirdi mi tammı bitiriyolar ? biz kızlar nie öyle değiliz . çevremdeki çoğu kız arasammı mesajmı atsam . gizliden bir arıyım falan falan ama erkeklerde hiç böle bir durum yok benim tespitlerim sonucunda siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler seylerinin peşindedir kızlar ise duygusallıgın.. erkeklerin %10 u sevgi icinse kızlarında %10 u ancak sekse duskundur.. bu yuzden duygusallık arayan %90 lık kısımdaki kızlar hep nedense %10 luk kısımda ki kalan sevgiye aska deger verecek kişiyii değil %90 lık kısımda kalan erkekleri bulur :)

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• valla erkkler tam bitirmez ama...gurur yaprlar diyelim..

0|0
    0|0
  • gerçekten bu doğruysa çok sevinirim çünkü beni terkeden tertemiz sevdiğimi hala isterdim ne yapacağımı bilmiyorum saf sevgilim gitmeyi kafaya koydu ne yaptıysam durduruamadım şimdi çok uzaklarda ama aklıma gelince keşke gitmeseydi diyorum

0|0
    0|0
    • bitince tamamen bitenlerde var bende birine çok aşıktım şu an umrumda değil

• Benim eski kız arkadaşım (1 hafta çıktık) 6 ay sonra aradı beni özlemiş...Ben adını bile unuttum nredeyse..Malesef öylesiniz

0|0
    0|0
    • al işte doğru tespit :) kıza ne tepki verdin peki ama çoğu erkek arama istemiyorum tarzında konuşmuo istemem yan cebime koy nie böle

• Durum böylee böyleee...:Erkeğin yokluğu fena kim gelirse kabulum diyor...Ben turizim de çalışıyordum yazın av sezonu açılıyor kız cok kış geliyor av sezonu bitiyor kız kalmıyor.Sonra işin yoksa kız arkadaş araki bulasın :D

• vay be bu ölene kadar böle devam etmez ama :)

• Bayanların yaptığı en büyük hata; ne yaparsam yapayım bırakamaz beni diye düşünmeleridir.Bu düşünceyle bayanlar, karşıdakinin olmazsa olmaz prensiplerini hiçe saymaya, gıcık olduklarını yapmaya devam ederler.erkek eğer geri dönüyorsa bile hiçbir şey eskisi gibi olmayıp kısa süre sonra tekrardan bitecektir.

0|0
    0|0
    • evet doğru vazgeçilmeyi yediremio kendine hiç bir kadın elde etmek için uğraşıo işte tekrar

• Ben beni terk edip geri dönmek isteyeni takmam bile hadi kabul ettim diyelim ikinci kez terk etmeyeceğini nerden bileyim zaten eskisi gibide olmaz güvenemem o yüzden vur gö.ne rahvan gitsin

0|0
    0|0
  • Sevginin cinsiyeti olmaz. Ama sevgi (AŞK DEMİYORUM DİKKAT ET) bitmişse erkek kadın hiç fark etmez...

0|0
    0|0
  • bnce kişiden kişiye değişir budurum

0|0
    0|0
    • yok kızların geneli böle erkek ayrılmışsa bide

• bütün genellemeler yanlıştır bu da dahil :)

• bende öyleyim bak

0|0
    0|0
  • Aynen öyle valla.

0|0
    0|0
  • asıl hatunlar kararlıdır bu konuda. dünya yıkılsa bir daha dönmeüp bakmaz o adama...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• seven insan dayanamaz ben bunu bilir bunu söylerim. Gerekirse gurursuz olur. Gerçekten seven erkek az ondan. Biz daha fedakarız ondan böyle

0|0
    0|0
    • evet gerçekten seven erkek çok az

• Bizde seveni aramıyoruz ama en azından değer verseler yeter bize. O konuyu anlasalar çok iyi olcak da bel altından kafalarını kaldırıp kalbi düşünmezler,zor ... :))

• vala ya hepsi onun peşinde

• hklısın valla

0|0
    0|0
  • hayır ben bitirdiğimde tamamen bitirrim yeter ki beynimde bitsin o kişi dönüşü olmaz yani

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi o.

kız erkek dıye ayrılcak bı durum yok.

0|0
    0|0
  • Seven ve duyarlı erkek, o dediğini yapmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...