Redhack liderlerine yapılan operasyonları nasıl karşılıyorsunuz?

Zaten gözaltına alınanların asıl liderleri olmadığına inanıyorum ki bulamazlar. Barış Atay ve onun gibi haksızlığa boyun eğmeyenler adaletsizliğe karşı onurlu duruş sergileyenler içeride bölücü soyguncu iktidar yanlıları dışarıda nasıl bir adalet sizce?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Ah bu iyimser insanlar...

Hakimler adalet verirmiş.

Kendi adaletini kendi sağlayanları seviyorum.

Redhack candır.

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• halk tv de '' evet yakalandım şu anda cezaevinden bayram mesajı veriyorum '' dedi ya :)))

o adam yakalanmaz melih rüya görmüş :))

2|3
    0|0
  • Haberim yoktu yeni öğrendim ama bunlardan herşey beklenir.

1|2
    0|0
  • Söyleyecek söz varmı?Ülkenin menfatini düşünen ve ülkesini seven herkes içeride benim gibi işe yaramazlar dışarıda

1|1
    0|0
  • bulamazlar onları hem burada onlar benim favorim

0|1
    0|0
  • benim anlamadığım nokta şu

iktidara karşı olan bir gruptan birinin yargılanmasını falan çok ilginç bişeymiş gibi soruyorsunuz? sebep ne?

cayırt

1|0
    2|5
    • sebep şu hala at gözlüğü takan var mı

merak

• var niye olmasın adam yüzde 50 oy alıyor olmasa nasıl alacak hımmına

• bence de vardır olmazmı devletin hileli ihalelerinden ceplerini dolduranlar ,milletvekillerinin tavsiyeleriyle

torpilli iş güç sahibi olanlar rahat koltuklarında oturanlar vardır tabbiki

• adaleti hakimler verir

0|0
    2|2
  • 13 yaşındaki kızına 26 kişi tecavüz edince. Rızası vardır denerek her birinin sadece 4 sene alması durumunda bile nasıl da güveniyorlar hakimlere, savcılara. Bütün hüloğcanların kızının başına mı gelmesi lazım adalet ve kalkınma partisindeki adaletin ne olduğunu anlamaları için.

0|1
    0|0
  • Memleketin yarısını içeri alsalar, bitiremezler

0|1
    0|0
Yükleniyor...