Hayattan bıktığınız için yaşamınıza son vermeyi düşündünüz mü?

Sorum ciddi

Alaya alacaklar yazmasın bir zahmet

Benim bu aralar içim çok daralıyor ve artık bitse gitsek diyorum

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde hayata dair bir amaç kalmadığında ya da günler rutine döndüğünde bu tür düşünceler oluşuyor. Her şeyden önce tıbbi destek almalısın. Bu bir delilik değil rahatsızlık. Nasıl ki kulağın ağrıdığında doktora gidiyorsan ruhun ağrıdığında da gitmelisin. Çevremde giden çok kişi var ve hayatları değişiyor... Bunların dışında benim sana tavsiyem değerli olduğunu hisset... Hayatta elbet dertlerin olacak hatta hepsi ust uste gelecek ama unutma ki en güzel gök kuşağı en şiddetli yağmurların ardından çıkar... Geçecek her şey bu sadece bir süreç ve bu hayatta hiçbir kişi ya da hiçbir olay senin aldığın nefesten daha değerli degil. Yaş aralığın doğruysa eğer daha hayatinin baharindasin... En guzel senelerini kendine bunalima sokarak neden heba ediyorsun ki? Ilerde pişman olursun zamaninda neler yapmisim kendime diye... Çok guzel gunler var onunde çok...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hadi diyelim intihar ettin sonra sonrasi varmi yok yani bu cözüm degil.. bence..

sorunlar olabilir.. cözülmeyedebilir hemen ama Allahin verdigi cani almayi düsünmek biraz kendini zorlamak..

zamana birak kendini ve biraz mumkunse mekan degistir oldugun yerden uzaklas

1|0
    0|0
  • Hayır düşünmedim. Çünkü insanlar ateşte yanan kömür gibidir. Küle dönse bile buna katlanmali zaten yanmadan yeni olamazsin. Asıl bunu dusunmek zayıflıktır ve ben zayıf degılım dıyebılmek aslında kudrettir.

Okudugum kıtapta cok guzel bir diyalog var :

" Bir insan sana kötülük yaptı diye sende kötülük yapmak zorunda degilsin.

Çünkü her insan kendine yakışanı yapar.

Bu yüzden karakter(kalite) asla tesadüf degildir."

1|0
    0|0
  • kolay yolu seçmek bir seçim olabilir ama bu seni zayıf gösterecektir

söyle düşün böyle bir dönemden geçiyorsun ilerde pişman olacağın şeyler yapmak hiç mantıklı gelmeyecektir bence güvendiğin biri ile dertleş büyük ihtimal hayatta güvendiğin hiçkimse yok ama sabırlı olmalısın

1|0
    0|0
  • Care degil bu dusunce.sen sana sevgi ve deger verecek .seni cok sevecek birinin ozlemini cekiyosun.umudun olmadigi icinde karamsarliga dusmussun.iyi bir insan inan bana bu dunyayi senin icin cennete cevirir

1|0
    0|0
  • Müslüman değilsen direk intihar et dalga geçmiyorum ha ama geride bıraktıklarının gözyaslarını düşün bide annenin filan düşün yani fazla acele etme ama etceksen belli yöntemler var araştır ama sonsuzlukla 24 yıl karşılaştırılamaz unutma

0|0
    1|0
    • Dalga gecenler yazmasın ın neresini anlamadın çok merak ediyorum

• Geçmiyorum ki nerde dalga gördün yazsana mantıklı konusuyorum bidaha oku bende çok istiyorum ölmeyi senide anlıyorum desem yalan olucak senın yerınde olmam gerek

• yardım konusunda ciddiyim özelden mesaj ata bilirsin senin gibi durumda olan bir kaç kisiyi hayatta tekrar bağladım

0|0
    0|0
  • Hayır düşünmedim.

0|0
    0|0
  • sana yardımcı olabilirim istersen

0|0
    0|0
  • Olmazmı hemde nasıl!Erken yaşta gitmek isterim çok yaşamadan.

0|0
    0|0
  • çok oldu allaha sükür imanımız var dayanıyoruz yoksa coktab g3 ile sıkmıstım kafama

0|0
    0|0
  • evet düşündüm sanki bana herşey bomboş geliyor para sevgili araba yolda yürümek herşey

0|0
    0|0
  • herkesiz zaman zaman bunalımları oluyor ya :) nereyee gidiyosunn hayırdır :) hayat güzel

0|0
    0|0
  • bi çaresi bulunur elbet hergün güneş doğuyor ve bir umut

0|0
    0|0
  • daha yazılacak onca hikaye varken neden ilk sayfadan yırtıp atayım ki ? ;)

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim. Böyle düşünmene sebep olan konu ya da konular neler önce onları bilmemiz lazım ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• düşündüm. açıkcası annem hayatta olmasaydı (babam hayatta değil) inthar girişiminde bulunmuştum çoktn. arkamda üzülcek insanlar olduğnu biliorum bu yüzden böle bir karar veremiorum. herşey zamanla geçio. dayanmaya çalış. yapıcak bişi yok . öldürmeyen acı güçlendirr demişler. boşna dememişler.

0|0
    0|0
    • Cok uzuldum gulum. Ne mutlu sana atlatmisin

Yükleniyor...