Google 'ın doktorlar günü için yaptıgı oyunu farkettiniz mi ?

soru belli yukarıda...doktorlar gününün 50.yılı şerefine google anasayfasında bir oyun yapmış...benden başka ilgisini çeken ve oynayan oldu mu ? :))

Güncellemeler:
yemin olsun buram buram cahillik kokuyorum :))) ben doktorlar için sanmıştım ne bileydim dizi içinmiş...

kayahan gibi- ayagıma taş baglayın ATIN LA BENİ DENİZLERE :(((

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Doctor Who olmasın o ?

0|1
    0|0
  • link

aralarında sadece bu.. gerisi koftan..

1|1
    0|0
  • Elindeki tornavidayla beni mi öldüreceksin dümbük asdfghjk

0|1
    0|0
    • :)))) oyuna atarlıyız,google karşıyız...alayına yineee isyannnnn :))

• tamam kardeşlerin lordu izlicem saol :)

• link Zaten son sezondaki pije krudum kendimi.

• O "Doctor Who" dizisi için la... :)

1|1
    0|0
  • Ramazan ayı girince hiçbir dodle koymayan google doktorla için yapmış çokta tın benim için.

0|1
    0|0
    • doktorlar için yapmamışki zaten, o tamamen benim eşekligim ben öyle sanmışım :)))

• görmedim daha dogrusu araştırmadım ama ramazan ayı için bence yaratıcı bişey bulamamışlardır...çünkü din öyle bişeyki iyi bişe yaptıgını sandıgında tamamen b*k edebilirsin herşeyi

• Yok ben onların derdini biliyorum o yüzden yaptığı zıpçıktı işleri önemsemem. Her b.k a yapar ama iş islamiyete gelince durur pzvnkler. Neyse gece gece saçma sapan sinirlendim yine.

• az önce oynuyordum iyi sardı valla :D

0|1
    0|0
    • beni sarmadı...15 dakikadan belli ilk bölümü geçemedim ondan mı acaba..google eror 404 found verdi ekranda kocaman puntolarla İDİOD İDİOD İDİOD yazıo :))

• la ben o robotları koruyucu sandıydım ondan demekmiş sürekli bir elektirik akımına kapılıyorum falan bende onları özel güç sanıyordum :))) saol kardeşim benim çok saol cidden çok saol gerizekalı muamelesi yaptıgın için :)))

• :D neyse sen besbelli sevemedin şu oyunu boşver :D

• Doctor Who için yapılmış doodle.

0|1
    0|0
Yükleniyor...