Içinizde çürütmeyin artık o eskiden kalanlarınızı!!!!

Herşeyinizi kaybettiğinizi düşündünüz mü aslında hiç bişeyinizin olmadığını, hayatınızı yalanlar üzerine kurduğunuzu, sevdiklerinizn sizi sevmediğini öğrenip yıkıldınız mı? yalnızlığı seçip, tüm acılarınızı kendiniz yaşadınız mı? cevaplarınız ne olursa olsun kabullenip yaşamaya devam edebildiniz mi? nasıl devam ettiniz ya da hayatın neresnde kaldınız? içinizi dökün istiyorum yazın gitsin.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şu lanet dünyada bir ben bir yalnızlığım. Mutluyuz huzurluyuz sadığız birbirimize. Çok sessiz ve sakin biri seviyorum onu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• derdimi yazıcaktım ama sayfaya sığmaz kısaca yazayım gel sen düşün içimdeki fırtınaları 4 yıllık sevgilimin beni sevmediğini öğrendim ve ayrıldığımız gün 4 yıl önceki eski sevgilisiyle barışmış offff offffffffff batsın bu dünyaa

0|0
    0|0
    • daha kötüleride var sıkma canını sende değecek insanlar için savaş 4 değil 8 yıllık olan bile bir defolla bitiyorsa aşk yoktur

• hayatı sırf aşk olarak görmek bence hayat haksızlık ondandırki hayatta size haksızlık yapıyor.benim fikrim tabii

0|0
    0|0
  • Gerçekler için savaşıyorum ben. Planlarım var; istediklerim, ulaşamadıklarım... Eğer hayat bir gün çaresiz bırakırsa bir yerlerde, o zaman da ne yapacağım planlı.

0|0
    0|0
    • hayat planlandığı gibi gittiğine inanıyor musun?

• yani diyorsun ki kafama biri poşet geçirse ellerim-ayaklarım bağlıda olsa kurtulurum :O

• Bunu sen söylüyorsun.

• geçen gün baatin abi çagırdı dedi kahve battı gardaş çok üzüldük

0|0
    0|0
  • Var tabiki öyle anılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben buraya insanlarla iletişim kurmak, 2 çift laf etmek için geliyorum yazdığın soruya bak. Tüm moralimi aldın götürdün bi' melankoliye sarmaya başladım gene. ÜF, bırak ya, sıkma canını bak vallaha. nefes alamayacak kadar içimin sıkıldığı zamanlar oldu benim, her insanın oluyor, seversin sevmez, maddi sıkıntı çekersin, manevi olarak zaten mutsuzsundur, fiziksel olarak kendini beğenmezsin, zeki bulmazsın vs. vs. vs. EE? ne olacak yani, dünyanın sonu mu? gene bir sonuca varacak ve yaşamaya devam edeceksin. Sürekli melankoliyle yaşanmıyor.

0|0
    0|0
    • anne babandan sonra hayatında önmli yeri olan kim?

Yükleniyor...