Birini aldatmaktan hiç korktunuz mu ?

diyelim ilk aşkınız yıllardır onun ıcın atıyor kalbınız sadece onu düşünüyorsunuz geleceğinizde

gece gundüz demeden eşiniz olmasını diliyorsunuz veletlerınızın annesı veyahut babası olmasını düşlüyorsunuz. bir gün uzaklara gitmek zorunda kalıyor iş dolayısıyla yeni ülkeler görüyor güzel dünya kadınlarını tanıyor. siz onu deli gibi kıskanıyorsunuz. kafanızda paranoyalar olusturup ayrılıyorsunuz.sonra biriyle tanışıyor(ona sadece arkadaş gozuyle bakarken)karakterlerınızın aynı oldugunu farkedıyorsunuz hoşlandıgınız hersey aynı.bu kişi tam size açılıcakken ilk aşkınızla sorunlarınızı konusup hallediyorsunuz ve onla devam etme kararı verıyorsunuz. ilk aşkınız sizin için her şeyini vermeye hazırken sizin kafanız karısık dogru kisi oldugundan emin değilsiniz napıcagınızı bilmiyorsunuz ve bende bilmiyorum korkuyorum kendımı kandırmaktan ...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• sadece sevgilimi seviyorum evlenmek istiyorum hayatımda birtek o olacak başkasına yer yok ben sadece onu kaybetmekten korkuyorum o olsun hayatımda bana birşey olmaz :)

2|0
    0|0
    • allah mutlu mesut etsin :)

• hmm peki anladım tesekkkur ederim

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 5

• ne karar verirsen ver her ikisininde haberi olsun en doğrusu bu aldatmak olmaz o zaman

1|0
    0|0
  • kısaca alçaklık kendini kandırmak olarak nitelendiririm

1|0
    0|0
    • aldatmadım hatta ondan baskasını aklımdan kalbımden gecırmedım.

• boş ver unut daha iyi güvenilir adam bulursun bu ders olsun de

• yok valla istiyerek severek yapıyoruz erkek milleti olarak

0|0
    2|0
  • sorunu okumadım ama yıllardır onun için atıyor kalbiniz güzel laf ;)

0|0
    0|0
  • Of çok kötü bişey ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzuldum senin icin ama ilk aski birak bence karakterinin ayni oldugunu dusundugun kisi daha iyi olur ne kotu bu kafa karisikligi yaaa hem korkuyorum kendimi kandirmaktan diyosun

1|0
    0|0
    • bırakamam cunku bırakmak ıstemıyorum onu yarı yolda bırakamam öyle biri değilim.

bu zamana kadar onun ıcın nefes aldım.

şimdi biri beniö için uzaktan uzaga nefes alıyor. ama ben o kişiyi kendimden uzaklastırmak ıcın elımden gelenı yapıyorum. belki uzaklastırdıgım ınsan dogru kısı benım ıcın ama dile kolay bir 6 yıllım var sevgilimle ben onu hayal ettim gelecegimde o da beni..

onun beni çok sevdiğini bilıyorum ve onu bırakıp baskasıyla olup onu hayata kusturmekkten korkuyorum.

• O zmn kararini vermissin zaten kafa karisikligi bitmis ayrica birini bu kdr cok sevmek guzel olsa gerek insallah ne hayirlisi ise o olur senin icin

Yükleniyor...