Bir kadın/erkeğin ilk neresine bakarsınız ?

Bir kadın/erkeğin ilk neresine bakarsınız ?

metroda sağda solda yolda gördünüz bir kadının ya da adamın ilk neyi dikkatinizi çeker ?

0|0
28|74

En İyi Kız Görüşü

• dudakları ve ardından tırnakları tırnaklarına özen gosteran bir erkek herşeye dikkat eder :) en önemli ön yargımdır bu aslını ispat eden hiç olmadı ..

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 74

• Merhaba mübarek.

Ula bu nasıl soru yamyam. Tabiki yüzüne bakarız.

Sen şimdi sapıkları konuşturacaksın.. Hayvanın birisi çıkacak diyecek ki baldırına bıldırına bakıyorum diyecek.. Sonra ...

Sonrası ekşın..

Her neyse.. Bu konuya el atıyorum.

Bu arada kızların bazıları harbi arıza, düz kontak. Arkadaşım ağzımın içine bakıyorlar konuşurken.. Çürük var mı yok mu diye bakıyorlar galiba.

Neyse, kadınların şu seksi tavuk olma merakına son vermeleri lazım yoksa memlekette psikolojisi bozulan gençler ördekle, kediyle sinekle sevişmeye başlıyorlar..

Sinekle sevişen adam..

Sinemalarda değil, Yalçın Çakır'da..

Flaş TV'de..

5|2
    0|1
  • Bu Soruya çift cevap vereyim:))) bayanlar bir başka bayan gördüğü zaman şöyle bir ilk süzer boyu kilosu fiziği sonra giysilerine ayakkabılarına ve aksesuar ne kullanırsa onlara ( gizli rekabet) erkekler ise başlı başına ayrı mahluklar (bende dahil) :)) cinsellik ön planda gelir yok diyen yalan (örn. Göğüs kalça - en çok acaba frikik verecekmi diye gözü diken mallarda dolu ya ) :)) bu gerçek bazıları nezaketen otobüsde metroda orada burada yer verir sırf dekolteden dikizlerim diye :))) napsınlar bu trafikde anca öyle vakit geçiriyorlar:)) daha çok neden varda offf say say bitmez:))

0|0
    0|0
    • sen hangısındesın ? yer veren mı ? yer verenı gozlemleyen mı ; )) ?

• :)))))))))))) bende dahil dediğimi hatırlatırım:))))) bakmam diyen erkek yalan der bizde alışveriş merkezinde veya orada burada denk gelince heyecanlı şekilde frikik olacakmı diye beklemekteyiz ama öküz gibi bakarak değil çaktırmadan hahahhaa:D

• nıye 2 kere cevap verdın : ))) yukardada yorumun var veee nıye takıp edıyosunn :P

• Bir erkek olarak kadında gögüse bakıyorum bu biraz istem dışı daha doğrusu kadınlardaki annelik anaclıktan gelme neden derseniz.Bebeklikten kalma bir alışkanlık var bu bilimsel olarakta açıklandı erkeklerin bazıları istem dışı kadında gögüse bakıyor.Tabiki önümüze gelenin gögüsüne bakmıyoruz biraz dekolte oldugunda ister istemez ön planda oluyor

0|0
    0|0
  • Tanımadığım kişiye neden bakayım, tanıdığım kişiler ilgi mi çeker :)

1|0
    0|1
  • saclari ilgimi cekiyor :))

0|0
    0|0
  • Göz...önemli..

0|0
    0|1
  • Konuşmasına.

0|0
    0|0
    • konusma asamasına bakmadan ılk neresıne bakarsın ? metroda yolda gordun karsında gelıyor ?

• Yüzüne. Saçlarının şekline, göz yapısına, göz rengine.. Bir bütün olarak. Sadece sırf şurasına bakarım demek takıntılı bir davranış olur.

• takıntılı olmaz bence...benım sorum sadece ılk gorustu! mesela ıstıklal ya da ataturk blv gıbı bı yerde yuruyorsun...karsından gelen kızın konusmasına bakamazsın ama ıllakı bıseyı dıkkatını ceker.

• gülüşüne tüz mimiklerine duruşuna yürüyüşüne..

0|0
    0|1
  • kalça hattı eğer ovalimsi bişeyse ortamdan uzaklaşırım :D acil çıkış varsa hemen çıkarım o ortamdan .d

0|0
    0|1
  • sende gizli bir sapıklık gözlemleddim bu soruyu devamlı sormuşsun:))))

0|0
    0|0
  • Saçlarına ve gözlerine bakıyorum. Fizik pek önemli değil benim için ya sıfatı güzel olmalı :D

0|0
    0|1
  • Yaşı 35 ustumu 35 altı mı dıye bakıyorum :D

0|1
    0|1
  • tam karsimda değilse, bir bayanin ilk once fiziğine bakarim, vücudu seksi duruyor mu? duruyorsa bacak-kalça-gogus uyumuna bakarim. yuzunu görebiliyorsam, tabiki once yuz guzelligi dikkatimi ceker, ama sonra yine vücuduna goz gezdiririm caktirmadan :) modern ve makyajini abartmamis bir bayana tam not verebilirim.

0|0
    0|0
    • baska sorum varsada bunu sahsınıza algılamanız bıraz tuhaf geldı bana.olursa sızde gorursenız cevaplarsınız olur bıter.ımaya,nota gerek yok.hoş kalın.

• huh ! pardon, Yeni uye oldum da. içimden ne geçti oyle yazarken bilmiyorum ama belki cevaplarken birseyler hayal edip çadırı dikmiş olabilirim :) ayrica her zaman lafi direk oturturum. hic tarzim değildir ima etmek falan. thx demissiniz ya, belki İngilizcem yok, ne biliyorsunuz? Belki cahilim, bana güzel birsey yazdiginizi sanmis da olabilirim :P Türkçe 'mizi unutmayalım. Saygilar. Bi daha da Davos'a gelmem! One minute; Rabia, kizli-erkekli :) huh !

• neresi dikkat çekiyorsa oraya bakarım, bazen yüz olur, bazen dudakları, bazen bacakları bazen ise kalçası

0|0
    0|0
  • Özellikle başka yerine bakılsın diye uğraşmıyorsa yüzüne bakarım.

0|0
    0|1
  • basit algoritmadır aslında benim için bu eğer yüzü güzelse vucut hatlarına bakarım eğer hatları yerindeyse detaylı incelerim göğüs kalça basen diye uzar gider yani hatun güzelse uzun uzadıya incelerim yok değilse göz zevkimi bozmamak için bakmam

0|0
    0|1
  • Sanırım 2 noktaya bakıyorum, muhtemelen önce ayaklar, sonra kalça. Ama kesin ayaklara bakarım, ayakkabısı nasıl, tarzı nasıl, yaz ayı ise, zarif mi vs diye.

0|0
    0|1
    • Anlamadın dediğimi, ben tekstil mühendisiyim. Bence bir kadının ayakkabısı hoşsa, giyinişi de hoştur demek istedim. Ayakları hoş ise ve zarifse kadın da zariftir, bakımlı ise, kadın da bakımlıdır. Ayakkabı ile ayağı bağdaştırmadım.

• hımm...pekı /// bende soyle dusunmustum.ayakları bakımlı ve zarıf olan bır kadın ayakkabısınıda ona gore secer,ama degılsede baska turlu gıyer vs. ama senı anladım ben..tesekkurler cevap ıcın..

• soru açık diye uzatılan o kadar çok soru var ki .) neyse ona takılmayalım önce yuzune sonra geri kalan kısımlara

0|0
    0|1
  • ben ilk saçlarına ve saç rengine bakarım.

0|0
    0|1
  • Baktığım yer ilk bakışta kolay görünmüyor.

Sadece kafatasını çevreleyen bir deri yığını görüyorum.

Çok üzücü ve sıkıcı.

0|0
    0|2
  • Önce yüzüne bakıyorum. Güzelse bu defa da ellerine. İki nedenle ellerine bakarım:

1- Elleri bakımlı mı değil mi?

2- Söz veya nişan yüzüğü var mı?

0|0
    0|0
  • Cevap: Gülüşü... Gözlerinin içi gülüyorsa gülerken... Sonra kafa yapısına bakarım bana uyuyor mu diye... Bu arada southparkın son 2 bölümünü izle süper :D

0|0
    0|1
  • Ilk goze v boya bakarım kadinlar ise ilk kaslara bakio sonratotoya snra öne sonrada göze bunu bir voseoya dayanarak söylüyorum

0|0
    0|1
  • Gözlerindeki ışıltıyla dudaklarında oluşan tebessümün uyumuna...

0|0
    0|1
  • Siralamam: Gozler>>>gogusler>>>kalcalar

Ayakkabiyla ustuyle basiyla ugrasmaya vaktim yok

0|0
    0|0
  • ben ilk abisine bakarım. riske girmeye gerek yok arkadaş

0|0
    0|1
  • saga sola bakıyor mu dikkat çekmeye çalışıyor mu. bunları neden yapıyor a bakarım.

0|0
    0|0
  • ilk önce yüzü ne bakarım oradan not alamadıysa bıttı yanı.

0|0
    0|1
    • tabııkı ask degıl...kastettıgım tabııkı o degıldı...ama sordugum soruya verdıgın cevap sonucunda '' bıttı yanı '' demen bana o yorumu yaptırdı.ama arkadas ortamında sohbet ettıgın kızın fızıgı senı etkılemezde zaman ıcınde sen o kızın zekasından etkılernırsen ben zaten ona bısey demem. : )

• haha tam demek ıstedıgım son ıkı cumlende yanı... evet ılk goruste yuz guzellıgı etkıler ... yalana gerek yok...

• Dudaklarına bakarım

0|0
    0|0
  • Dusuncelerine bakarim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44

Kızlar Ne Diyor 27

• Saçı ve duruşuna bakarım. Sonra gülüşleri güzel gülsün.

0|0
    0|2
  • gözlerine bakarım

1|0
    0|1
  • gözlerine bakarım ve dudaklarına :)

0|0
    0|0
  • Abi ben bir erkeğin önce ayakkabısına bakıyorum sonra saç modeline, bende bir problem mi var:-(

0|1
    0|2
  • Yüz ifadesine.

Çoğunluk mutsuz maalesef.

0|0
    0|0
    • evet yaaa...ama ben yınede ılk ellerıne bakıyorum

• ne gıbı mesela ? bı acıklarmısın

• Elleriyle konuşan insanlar vardır, çok fazla jest kullanırlar. Genelde dışa dönük insanlardır.

Bir de elini nereye koyacağını bilemeyenler vardır, onlar genelde sıkılgan ya da utangaç insanlar olurlar. Elini sürekli yumruk yapanlar streslidir vs.

Ha bir de ne kadar makyaj ya da plastik ameliyat geçirdiğin önemli değildir. Eller yaşı ortaya çıkarır.

• Saçları,gözleri

0|0
    0|0
  • metrodaki adama pek bakan olmaz canım ,genelde bmw sahibi erkekler tercih edilir :) not: kaliteli kıyafetleri saati ve ayakkabısı varsa anca .

0|0
    1|4
    • oyle deme yahu sabah 8 metrosunda bayag ıyı karızma tıpler oluyor : ) trafıge gırmek ıstemeyen falan ıyı karıyer sahabı adamlar oluyor. : ))

• karıyer yerıne karakter sahıbı olanı arasaydı kızlar bu kadar aglamazdı . hep elde mendı sonrasında o mevzuların ..

• SABAH 8 DE HİİÇÇÇ KALKAMAM İKİ ADAM GÖRECEM DİYE :))

• yüzü öncelikle sonra gözleri giyimi boyu ve saçları

0|1
    0|1
  • yüzüne bakarım

0|0
    0|0
  • Önce gözlerine ve saçlarına bakarım, dikkatimi çekerse duruşunu ve yüz ifadesini incelerim ve en son tarzına bakarım

0|0
    0|0
  • Yolda sokakta gördüğüm insanın gözlerine bakamam yanlış anlıolar sonraa :) Kıyafetine bakarım ve saçlaraaa :)

0|0
    0|0
  • saç,el,ayakkabı

0|1
    0|1
    • senin de gözlerine bakılmayacak cinsten değilmiş haaaa,sen misin fotodaki?

• saçları ve giyimi.

0|0
    0|1
  • Ala iyidir iyidir :P ayrıca en iyi cevap için teşekkurler :)

0|0
    0|0
  • Güzel gülsün :) yüzü önemli..

0|1
    0|0
  • Uzaktan saç ,ayakkabı,yürüme tarzı,yüzünde ki ifade.Yakınımdaysa diş ve eller,gülümseme tarzı.

1|0
    0|1
  • gözleri :)

0|0
    0|1
  • hiçbir şeyi,çünkü bakmam,o yüzden evde kaldım,selamlar.

0|0
    0|3
  • giyimi ayakkabıları gözleri

0|0
    0|1
  • saç kaş göz :)

0|0
    0|0
  • Gözlerine,varsa gözlüğüne :) Niye bilmiyorum :)

0|0
    0|1
  • Hiç bakmam ki öyle insanlara kimin nerede nesi var kaşı gözü nasıl diye

0|0
    0|4
  • Hiç bir şeyi,banane tanımadığım insandan.

1|1
    0|12
  • ya sadece gorduklerım degıl konusdugum erkeklerın bıle on tarafına kkayıyor gozum :D:D

0|0
    0|0
    • Hı hı seni gibi seni hınzır seni..) espri bende yüzü ile göğüsleri yani.

• bn bıle kadınlara bakıorm ozellkle ppopolarna benimde guzel:D

• ya adaminkisi kalkmissa neyapacaksin :P

• Ilk önce yüz :-)

0|0
    0|1
  • ilk bakışta neyi dikkat çekiyorsa ona bakarım. gözleri, burnu, saçları, duruşu, kıyafeti vs. her şey olabilir.

0|0
    0|1
  • Erkekler yüze göğüs ve bacaklara bakıyor

kızlar göze yüze giyime ellere bakar

1|0
    0|1
Yükleniyor...