Siz erkekler neden bugün seviyorum derken yarın nefret ediyorum diyebiliyorsunuz?

Bu nedir arkadaşım bugün seni her şeyinle seviyorum derken diğer gün kıskançlık krizine giren kız arkadaşınıza artık seni sevmiyorum bitti diyebiliyorsunuz bu nedir yani.Niyetiniz karşınızdakini üzmek mi,yoksa gerçekten bunca yaşananlar boşa mıydı hiç mi sevmediniz ulen?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de aynı şeyleri hatunlar için düşünüyorum. Bu yazını görünce günlüğümü açtım baktım...

29 Ağustos 2013, Perşembe

Saat: 21:31

"Seni çok özledim" dedim.

"Ben bir şey hissetmiyorum" dedi.

Dün aşık diye biliyordum, kafam karıştı. Çok olmuştu birisini özlemeyeli. Aslında özlememem gerektiğini biliyordum ama gene de özledim. En çok şu cümlesi kaldı aklımda...

-Beni birazcık bile sevmiyorsun. Başkalarının yaptığı hatanın bedelini ben ödüyorum. Sen sevmeyi unutmuşsun, sevemezsin bundan sonra. Git kalbini nerde kaybettiysen oraya.

Aslında en çok bu cümlesi kalmadı, en çok kalan buydu : "Hicbir sey hissetmiyorum."

Ev adresini bilmiyorum sanıyordu, çok çok önceden öğrenmiştim zaten. Hala peşinden koşmalı mıyım diye düşünüyorum şu anda. Her yerden sildim. WhatsApp, Viber, Rehber, Skype. Bence yaptığı hataların farkında. Sanırım bu sefer özür dilemesi gereken benim. Aslında bilmiyorum, bunun sonu yok. Olmuyorsa olmuyordur. Şimdi olmuyorsa, ilerde de olmaz. Olur mu? Bilmiyorum... Sanırım ben özlemeyi seviyorum ve hep bir şeylerin sonuna yetişmeyi. Evet sona yetişmeyi seviyorum gerçekten.

15

Kasım

1989

23

:

50

"Seni seviyorum" bile dedim. Kendimi bekaretini kaybetmiş gibi hissediyorum. Böyle yıllardır kimseye söylemediğini söylemiş, en değerlisini vermiş gibi. Gerçekten seviyor musun peki? Bilmem, en azından sevmeyi denedim uzun zaman sonra.

Şimdi asıl soru : Peşinden gitmeli miyim?

Bence, ben onun sevgisini hak etmiyorum. Çünkü o kadar çok çabaladı ki sevgimi kazanmak için, artık onu sevsem de onun için bir şey ifade etmez. Hoş zaten onu sevmiyorum sanıyor, o yüzden kendi kendime takılabilirim bu hikayede. Sanırım onun hevesi kaçtı. Eh geç bile kaldı. Ben olsam bu kadar da uğraşmazdım. Neden uğraşmadığımı bilmiyorum. Değer mi vermiyorum? Gerek mi görmüyorum? Güvenmiyor muyum? vs. vs. ...da herkes bana aynı şeyi söylüyor. "S.kinde değilim biliyorum ama..."

Halbuki insanları umursuy... Haklılar.

Sanırım Çağla'yı özleyeceğim. Belki Münih'te denk geliriz, belli mi olur. O zaman yapmak isteyip de yapamadıklarımı sadece bakışlarımla tatmin edebilirim. Umarım. Ve umarım...

-Istediğin okula gidersin

-Kuzenınden hiç ayrı kalmazsın

-İstediğin eve taşınırsın

-Senin sevdiğin ve seni seven birisiyle bir ömür

geçirirsin

-Bir kız, bir erkek çocuk sahibi olursun

-Fransa'ya gitmezsin

-İspanyolcayı kolayca öğrenirsin

-Abinin sevgililerini seversin

-Sevdiğinin üzerinde uyursun ve karnınız

birlikte yukarı asağı hareket eder.

-Güneş çok yakıcı olmadan hep istediğin sıcaklıkta olur. Hiç kış olmaz, hiç yağmur yağmaz

Umarım hatırladıkça benden nefret etmezsin.

Şimdi bi' tane de sen "umarım" yaz bana. Neyse sen zaten "umarım"ını en başta söylemiştin : Yalnız gebereceksin.

Kendi kendine iyi bak. Parfümümü hiç bir zaman öğrenemeyeceksin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bazı erkekler , kızların saf duygularıyla oynarlar. seviyorum der, bir gecelik ilişki yaşamak ister onunla, yaşar ve aldığımı aldım der, arkasına bakmadan gider. seveceğiniz insanı iyi tanıyın. gerçekten sevmediğinden şüpheniz varsa, yaklaşmayın. sizin canınız yanar.

1|0
    0|0
  • Kadın! Bir duble rakı koyda içeyim sohbet ederiz.

Neyse neyse...bırak. ben çıkıyorum asdfghjk

Nefretle aşk arasında ince bir çizgi vardır geyiğine bağlayıp, g*tün başın ayrı oynuyor katil edeceksin beni'ye getirmeyin la konuyu.

0|0
    1|0
  • Leyla ile Mecnun dizisinden İskender'in Mecnun'a söylediği bir laf geldi aklıma :

"Seviyorsan üzme, sevmiyorsan oynama"

seviyorum bu lafı. çok doğru bir laf.

1|0
    0|0
  • Ben insan beyni ni çözmek mümkün değil , heran yani anlık değişiklik gösterebiliyor yani bugün sen isen yarın sen olamıyorsun O bakış açısıyla ve artık sevyorum demek günümüzde bir alışkanlık oldu artık ona benzer cümle kuruluyor herşeyinle ,herbareber vs vs yani aldanmayın böyle basit şeylere asıl sevmek yürek ister ve yürek isterse herşeyi yapar ama sevmeği akıl isteyemez o duygu onda yok :) verilmemiş ne yazikk ki :)

0|0
    0|0
  • erkekler kıza seni sevmiyorum artık dememeli ama şunu söyleyebilir . seni seviyorum ama senden daha çok sevdiğim birisi var sorun çözülür :)))))

0|0
    1|0
  • Şu tiplemenle seni tanımadan sevdim ulen, inan bana seni tanısam kesinlikle pişman olmadan ömür boyu sevebilirdim... :D

0|0
    0|0
    • Bu da kız tavlamanın bir başka taktiği tabi :(

• hııı şimdiye kadar karşıma çıkan herkes bu vatandaşta dahil hem öyle dediler artık yemiyorum canım

• Diyorsunuz ki, her bedende aynı ruh vardır ve kişiliğiniz cinsiyet yönünden hep aynıdır, şunu da unutma ki, beden kalbindeki güzelliği taşır, yüzündeki kınamayı değil.. :)

• bunu tek erkekler mi diyor ne kızlar gördüm ben..

0|0
    0|0
    • doğrudur ama ben daha kimseyi yarı yolda bırakmadım hele hele evlenecez diyip hiç

• oo süper cevap :)

• Sevmedik ulen.

0|0
    1|0
  • siz niye hep bugünüyle yarını farklı olanlarla çıkıyorsunuz

0|0
    0|0
    • farklı olmayanına rastgelmedimki güzel kardeşim

• değişik yerlerde de dolanıyorum ama olmayınca olmuyo işte

• olur olur. herşey mümkün eğer inanırsan

• dinime küfreden müslüman olsa.

0|0
    0|0
  • bazen sevgi gitmeyi gerektirebilir.

0|0
    0|0
  • Ne alaka şimdi anlamadım neyin krizine girip kıskançlık yapıyor da olay çıkıyor

0|0
    0|0
  • Sizin bir gününüz , bir gününüzü tutmuyorsa ondan.

0|0
    0|0
  • üzüm üzüme bakabaka kararıyor çocuklar kızlara çok bakıyor ondan :))

0|0
    0|0
  • Evet derler.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senden iyisini bulmuştur belki çünkü erkekler gerçekten bazıları hepsi değil ŞEREFSİZ

0|1
    0|0
    • benden iyisi mi benden önce hayatına giren tüm kızlar kandırmış aldatmış bana kurban olsun o

• valla canım ben de artık evlenmeyi düşona da sölemiştim sen tanıdığım en iyi en düzgün erkeksin senle de olmazsa daha kimseyle olmaz demiştim.

• :G en iyi cevap seçip şukulayın birbirinizi.

• sönmüyor ateşimiz ama alev alevde yanmıyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...