Rüyalarınızı hatırlıyormusunuz?

seks içerikli rüyalardan bahsetmiyorum, onu illaki hatırlıyorsunuzdur,uyandığınızda ağzınız kulaklarınıza varıyordur :9

Bahsettiğim normal rüyalar. Ben hepsini hatırlıyorum ve rüyalarım uzun metrajlı film gibi.bitmiyor ve aynı olayın devamı. bazen rüyadamıyım gerçektemiyim karıştırıyorum. sizin rüyalarla aranız nasıl,hatırlarmısınız gördüklerinizi ve sıksık gördüğünüz bir rüya var mı

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• fiimm gibi rüyam olmadı bir ruyayı sık sık da görmem bazıları çok anlamsız bazıları gercek gibi oluyor ayrıca aylardır tek bir ruya görmedim :D

0|0
    0|0
    • eksikliğini hissetmiyor musun :)

• demek kafana fazla takmıyorsun :)) cevaplandırdığın için teşekkür ederim. umarım en güzel rüyaları görürsün

• evet takmıyorum takacak olsam rüyalar kabusa dönüşürdü hehalde:) rica ederim iyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 6

• çok rüya görmem ama bazı rüyalarım çok garip rüyada olduğumu biliyorum ve rüyadakı olayların gidişatını ben düzenliyorum bazen

0|0
    0|0
  • Ben ruyalarimi kontrol edebiliyorum buna ne demeli?

0|0
    0|0
    • şaka yapıyosun?

• peki bu yeteneği kazanmak için özel bir çalışma yaptın mı yoksa kendi kendine tesadüfen mi keşfettin

• Tesadufen kesfettim

• Uyanır uyanmaz değilde gün içinde hatırlıyorum bazı rüyaları

0|0
    0|0
  • Hayır, uyandığımda nerdeyse hiç hatırlamıyorum...

0|0
    0|0
  • Küçükken hatırlardım şimdi hiç hatırlamıyorum çok tuhaf.

0|0
    0|0
  • Bazen hatırlıyorum ama hıc hatırlamasam daha ıyı. Rüya görmeden uyudugum zamanlar en huzurlu anlarım.

0|0
    0|0
    • aa neden? bende rüya gördüğümde kendimi daha huzurlu ve dinç hissediyorum. kabus mu görüyorsun?

• Sıkıcı gelıyor.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...