Belediye başkanınızdan memnun musunuz? Yerel seçimler hakkında ne düşünüyorsunuz?

İyi geceler arkadaşlar, malum yerel seçimler de yaklaşıyor ve kısmet olursa ben de bu sene ilk oyumu kullanıcam :) Belediye başkanınızdan memnun musunuz ve oyunuzu hangi partiye düşünüyorsunuz? Ben şahsen Bandırma belediye başkanı CHP'li SEDAT PEKEL'den oldukça memnunum, çok laik, modern ve herşeyden önce Atatürkçü adam... Sadece Bandırma için çalışıyor. Ben şahsen memnunum. Siz bu yerel seçimler konusunda fikirleriniz nelerdir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• mesela ben Ankara büyükşehir belediye başkanından hiç memnun değilim...keşke değişse...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• beylikdüzü belediye başkanı Yusuf Uzun adam gibi adam çok şey kattı beylikdüzüne memnunum partisini sorarsan Ak Parti.

0|0
    0|0
  • Kartal istanbul.. Chp li bir tane keltoş var.. Hiç icraat yok

0|0
    0|0
  • Laik,modern karın doyurmuyor.Bunların yanında aynı zamanda dürüstlük,çalışma azmi ve icraat gerekli geçen seçimlerde Cumhuriyet halk partisine atmıştım izmirde ama yıllardır 5 duraklı metroyu bitiremediler.Bu yerel seçimlerde binali yıldırıma çalışıcam aday gösterirlerse.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Belediye Başkanı AKP'li, AKP sevmiyorum fakat başkanı çok seviyorum.

0|0
    0|0
    • anlıyorum.. olabilir iyi çalışıyorsa sorun yok demektir...

• Eski başkan MHP'liydi adam hiç bişey yapmazdı. Bu başkan çok değiştirdi. AKP li değilim ama başkan adamın dibidir.

• hmmm hadi bakalım umarım sizin için faydalı olur ileriki yıllarda da...

Yükleniyor...