Okulumu değiştirmek istiyorum

Arkadaşlar sınıfta çok sevildiğimi söylenemez hani şöyle diyim 30 kişiyiz sınıfta yarısıyla kavgalı değilim de geçinemiyoruz ve bu beni çok üzüyo. Aileme sırf sınıf arkadaşlarımla geçinemediğim için okulumu değiştirmek istiyorum desem bana " boşver onları sen yakın arkadaşların yeter " falan dicekler. Ama ben o sınıfta olmak istemiyorum napabilirim :(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne okuyorsun bilemem de okul idaresi veya rehberlik bölümüyle konuş. En azından sana iyi bir fikir vereceklerdir. En iyi onlar anlar senin halinden :)

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kendine 2 veya 3 tane arkadaş bul onlarla takıl zaten hiç kimse sınıftaki herkesle anlaşamaz yarısıyla kavgalı olsan bile çok normal bence.

0|0
    0|0
    • en yakın diyebiliceğim 3 kişi var zaten öyle yapıyorum ama ben bu durumlara hiç alışkın değilim. eski okulumda da 1-2 kişi dışında herkesle anlaşıyodum

• hayır anlamadın :D senin tartıştığın kişiler yakın arkadaş mı ? ne biliyim bir grup falan mı yoksa tek tek mi

• Genelde aynı arkadaş grubundakilerdi

• ben bu sorun yüzünden 1 sene tekrar yaptım . Madem çok kötü değiştirmeye çalış .

0|0
    0|0
    • nasıl olucak ? bir okulu çok istiyorum ama orası da şehir dışı gibi biyerde göndermiyolar

• biraz zorla , sitem yap olmadı şehir içinde bir okul bul .

• boşver derslerine bak üniye gidince herşey değişir

0|0
    0|0
  • anladığım kdryla liselisin neden bu sroun vrki bizim zamanımzda herkes birbirini kollardı

0|0
    0|0
    • bizim okulda sürekli dedikodu çıkıyo iğrenç bir ortamı var herkes yalancı iki yüzlü gerçekleri söyleyince suçlu ben oluyorum

• bi kaç kere değiştirmek istediğimi söyledim okulun çok iyi çok güzel niye değiştirceksin falan filan dediler yoo o kadar da güzel değil demek zorunda kaldım söyleyemiyorum onlara

• daa ii bir ortamsa hani tanıdık arkların filan varsa tamam çünkü günün çogu okulda geciyo ama hiç tanımdan bidaa sıfırdan baslamk zor olur anlasmaya çalıs demiyorum takmamaya çalıs ya da sınıf diosun okuldaki başka bir sınıfa gecmeyi de düşün

Kızlar Ne Diyor 1

• bence kendi kendine takıl ya boşver elalemi. al eline kitap veya kulaklığını tek takıl. bende sınıfımı sevmiyorum iyi anlaşıyoruz ama sevmiyorum ben çünkü çıkarcılar :) en iyisi tek ama güçlü ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...