Böyle yapmam sizce iyi mi

Ayrıldığım sevgilimi ne arıyorum ne soruyorum sizce boyle yapmam donmesi için etkili mi yoksa sürekli arayip konusmak mi her türlü ilişkiyi kestim ve suanda geri dönüş icindeymis daha bitti diyen biri olcagi varsada ailemin baskisindan olmuyacak demis ailesi beni istiyor

Güncellemeler:
Ama bir dakka birakip giden yani ayrilmak istyen o

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• kimin dönmüs ki senin dönsün...hepimiz burda birbirimizi avutuyoruz döner eder diye, pisman olur diye, ama sonuc ne mi? bekleyis! kuru kuruya bekleyis. Terk eden oysa, hosgeldin aramiza! Hic bekleme umutla, gelmez, cünkü terk edilenler mahkumdur beklemeye unutma bunu ama fazlada üzülme. Icimizde 5 ay 7 ay 2 senelik bekleyenler bile var, her kademeden yani, anlayabiliyoruz seni. Ilk basta üzülürsün edersin ama alisirsin, dört bes ay demez sende bizim gibi olursun hatta yeni ayrilanlara destek olursun ne diyeyim ki...keske olmasaymis ama hayat iste, kimeye adil degil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ya erkegin döneceği varsa döner sonuc cok ararsan mesaj atarsan havalara girer bu kız benim cepte der o yuzden hiç mesaj atma bosver ben attım denedim ilgisi daha cok azaldı,erkekler bile diyorki zor kız en iyisi diye ben erkeklerin agzından duydum valla

0|0
    0|0
    • Ama ben erkgm

• işte bak acı cektırıyosun ya onda daha cok degerlı oluyorsun kendımden biliyorum

• Normak olanı ypyrm artk bes hafta oldu

• duygularyla mücadele edıyor bakalm kım kazancak

0|0
    0|0
  • Artık onunla bir ilişkş düşünmüyorsan, arayıp sorma mesajda atma. ama dönmek istiyorsan hala onu seviyorsan aramadan mesaj atmadan olmaz,karsı tarafa acı cektirme :)

0|0
    0|0
  • yani çok ararsan sıkılır bu sefer dönceqi varsa dönmez...akışına bırap gerektiqinde müdahale et

0|1
    0|0
  • Bence bir oku link biraz taktiksel yaklaşmanı sağlar

0|0
    0|0
  • Bu muhteşem sorun için teşekkür ederim sana. :))

Böyle devam et, yakında senden daha iyisi olur hayatında. Dizini döversin.

0|0
    0|0
    • Ama ayrılmak isteyen oydu sen gider misin peşinden

Erkekler Ne Diyor 2

• eski sevgiliye donmek banyodan sonra ayni ic camasiri giymek gibidir

not : baaddin marley

0|1
    0|0
  • kardeşim inan ne yapsan ne etsen boş bende senin gibiyim o ayrıldı benden sıkılmıştır döner dedim çok sıkmamak için mesajı falan kestim iki aydır hala ayrıyız hayatında biri yok ama sanırsam ki bu yüksek ihtimal beni kafasından sildi unuttu diyeceğim o ki hiç zorlama dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır.

0|0
    0|0
    • Bnde öyle ypyrm oda üstüme glmyn olcgi varsada olmuyacak demiş

• öyle demişse senin durumun benim durumuma göre çok çok iyi arada mesaj at neredesin ne yapıyorsun sor yani

Yükleniyor...