Tesadüfe İnanırmısınız ne dusunuyosunuz?

Tesadüfe İnanırmısınız ,Çoğu İnsan tesadufun varlığına İnanır Hatta, Bazı İnsanların Deli Olduğuna Bıle Inanırım ki, Bu evrenınde tesadufen Var Olduğuna Inanırlar. Alttakı resım sadece Bır Örnektir.

link

Peki siz ne düşünuyorsunuz.?

Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü.

Tesadufu kabul etmek kaderı yok saymaktır.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• link

gecen bunu okumusdum cok ilginc gelmişti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bilemedim şimdi ...

0|0
    0|0
  • tesadüf denen bir şey yoktur kader denen bir şey vardır

hayatta ki hiç bir şey tesadüf değildir ne bilim yaşadığımız şeyler tanıştığımız insanlar şaklar vs,hepsinin yaşanması gerekiyordur ve yaşarsın

0|0
    0|1
  • tesadüf yoktur tevafuk vardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Neden inanmayim ? Amerikada bir hristiyan aileye dogusaydiniz hepiniz Hristiyan olucaktiniz.

Siz tesadüf sayesinde bu HAK Din dediginiz dine sahipsiniz ve hala tesadüfe inanmiyorsunuz.

Verdigin Linkte güzel seyler yaziyor, bakalim nekadari bilime dayaniyor ve nekadari uydurma.

Amerika bilim kurumunun 97% Ateist. Sudi Arabistan bilimadamlari 3-4 sene önce Kurana el basarak Evrim Teorisini cürütmeye calismislardi. Yani sizin bilimsel aciklamanizlara ben bukadar deger veriyorum.

Sonsuzlukta tesadüfün anlami yok. Eger bilimi ögrenmek istiyorsan bunu Bilimadamlarindan ögreneceksin. Müslümanlar ünlü Bilimadamlari ve icatlari icin tanilmis degil.

Eger DNA nasil olustu gercekten bilmek istiyorsaniz buyrun.

evrimagaci.org/makale/70/

Gercekten Müslüman olmak bu cagda hicde zor degil, hic beyin gerekmiyor.

0|0
    0|0
    • bak darwın ne dıyor

link

• Olabilir. Ama 3000 sene boyunca ayni sacmalik kalan kutsal kitaplar, gelecek 3000 sene boyuncada ayni sacmalik kalacak.

Kuranin üzerinden 1400 sene gecti, 100 degil. Kuranin hangi ayetini kanitladiniz ?

• Sen Mücizelere sahıt Olmadığın Icın ınanmıyorsun. Zaten mucızeler Her Insana Uğramaz Ve Sen asla Bır mucızeye sahıt Olamıcaksın.Perde çekmıssın Gerçeğin Önune o Perdeyı yırtıp Tum benliğinle Yaratılıs gerçeğini Görmek istemıyosunn .Masal Dediğin Tüm Olaylar gerçektir delıllerı Bıle vardır. Sen sadece kurandakı olayları yazıda var sayıyorsun her anlatılan Olay dunyada yerlerıde adreslerı mevcuttur. Bıraz arastırman yeterli OIur

• Bu ornekte hangisini Allah'in yaptigina inaniyorsun? Dusundugun arkadasini karsina cikarmasini mi? Karsina cikacak arkadasini sana dusundurmesi (hissettirmesi) mi?

Ve Allah'in bundan amaci ne olabilir? Sence.

Ikincisi, tesadüf denilen herşeyden aslinda Allah mi sorumlu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...