Insanlardan nefret ediyorum !

annem kardeşimin snfndan bir çocuğn annesiyle tanışmş kadın dul 30 yaşında geçinmeye parası yok üstünde pahalı kabanlar çocuğunun üstünde sadece okul hırkası o soğuklarda çocuk okul hırkasıyla gezerken kadın nasıl gezdi ve çocuğunu üstümüze bıraktı sadece yatmaya eve gidiyo çocuk 3 haftadır böyle bizde sınava hazırlanıyoruz byk kardeşmle çocuk yaramaz küçük kardeşmle kavga ediyolar ev küçük geçim sıkıntısı desen bir yandan o kdr doldum ki kmseyi çekicek durumda değilim en sonunda kavga ettk o kadın götünün keyfine geziyo biz burda uğaşıyoruz ben bu kadını bir güzel boyuycam ama uslubuyla nasıl konuşsam blmiyorum nasıl konuşabilirm anlasın baksın çocuğuna ! :@

Güncellemeler:
şimdi mesaj attı abim ameliyat oldu geç kalabilirim rahatsızlık veriyomu diye hayır vermiyo dedim sagol allah razı olsun dedi
şimdi nasıl diyimk a.q böyle işin çok snrendm 1 saattr annem benimle kavga ediyo başım çatladı üstüme eşyalar fırlatıyo boğucam cinnet geçiricem bu nasıl bir dünya :q

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen çocuğu sev kadını boşver.çocuğa yapacağın iyiliğe engel olmasına izin verme kadının

0|0
    0|0
    • ya o kdr sinirlerim bozuldu ki çocuğu gördükçe üzülüyorum sinirlerim tepeme fırlıyo çocuğun kalbi delik çocuğuna iyi bakması gerekirken gitmş sürücü kursuna yazılmış gitmiş çantalara 150 200 tl veriyomuş

• o zaman biraz daha sakinleş ve kadına anlat bu sölediklerini

• söylüycm çk snrlendm

Erkekler Ne Diyor 7

• Hey Sen Rezil Kadın.Yaşından Başında Utanmıyor musun?ki Öz Evladına Bizler Bakıyoruz.

Hem İstemiyorsan Neden Dünyaya Getirdin.Sen Aptal Bir İnsansın.Şimdi Çocuğunu Al.

Ve Bir Daha Bizimle İrtibata Geçme...

0|0
    0|0
    • işte nasıl derim ben o kdr da diyemiyorumm

• annem diyo o çocuk bu eve gelck hep bakcaz bn istediğimi getiririm diyo anlamıyo kavga ediyorum deminden beri

• Annen Çocuğu Satın Almış Olmasın (:

• arada sırada eve ugrayan kadın pahallı elbıseler gıyıyorsa degırmenın suyu nerden gelıyor gayet acık allah ıslah etsın bence sosyal hızmete sıkayet edın . ole bı kadının o cocuga verebılecegı hıcbırsey yok... ılerde cocugun utanacagı tanımak bıle ıstemeyecegı anne.. evımız dar goruyorsun bızımde sıkıntılarımız var ve bu cocugun ılgıye sızın sevkatınıze ıhtıyacı var ,dıye cocugu annesıne teslım edın.

0|0
    0|0
  • git konuş anlat

0|0
    0|0
  • annelik ve babalık durumları çocuk yapabilmeyle alakalı değildir

yani her gördüğün anne baba aslında anne baba değildir

çocuğun durumuna bende üzüldüm zor bir durum

çocuk fakir anne yosma

aklıma küçük emrah geldi

sinirim bozuldu

0|0
    0|0
    • bide benim sinirimi düşün gördğkçe tepem atıyo elinde son marka telefon facei her boku var bn bile yeni face açtm kndime

• ya ben ne kdr yardım edebilirim benim etim ne budum ne ! çalışmym etmiyorum başkasının çocuğuna bn nasıl bakayom kendime bakamazken

• elinden geldiğince yardım edebilirsin

ona göstereceğil igli ve sevgi onun için maddiyattan daha önemli olucak bence

• Aile bakanligini ara sikayet et.cocugu korumaya alsinlar.belliki anasi kasarin teki.cocuuda pic etmesin arada yorede

0|0
    0|0
    • aynen elinde en pahalı telefon face twit herşeyi var benim bile yok

• a.q malı görcek o gelsn çocuğuna kaban almamış gtmş sürücü kursuna yazzılmş elnce sn model tlfn üstünde pahalı kabanlar pahalı çantalar

• Acidim o cocua yazik lan

• sen nasıl konuşursa konuş o kadın o çocuğa bakmaz

kaç yaşında bu çocuk?

cayırt

0|0
    0|0
    • 8 ve çocuğun kalbi delik çocuğa iyi bakması gerek çok snrleniyorum :q

• ttamam sağol aldım adresi bir konuşayım gerizekalı kadınla

• dur dur kadınla konuşursan düşman olur sana saç baş girmeyin kadınla

durumu bildirirsen büyük ihtimalle çocuğu alacaklardır kadından

o işi dediğim gibi vicdanın öyle olmasına el vermiyorsa yap kadına da haber verme onlar senin bilgilerini vermezler zaten kadına oke?

• Bende insanları sevmiyorum hepsi paraya tapıyorlar tamam bişey demiyorum tapın ama bu kadar belli edilmez ki . Konu dışına taşmış olabilir söylediklerim ama bende sevmiyorum .

0|0
    0|0
    • nefret ediyorum o kdr uzaklaştım ki herkesten

• Bende öyleyim okula gidiyorum en arka sırada uyuyorum ders dinliyorum arada eve gidip uyuyorum tekrar gerek bile duymuyorum kimseyle konuşmuyorum gereksiz görüyorum insanları saçmalar hepsini öldürmek geçiyor içimden .

Kızlar Ne Diyor 2

• onu assagila cocugunA nasil bakmissin Adam degilmisin evinin kadini ol cocuguna deger ver...

ve bu arada cocugun ne hissettiginini sor zaten bir cok seyi biliosundur onun ve cocuk hakkinda

0|0
    0|0
    • ya çocuğu bizde gördükçe benim sinirim çıkıyo o çocuğun annesine ihtiyacı var

• destegim tam sana :D iyi sanslar

• sagol :(

• böylelerine de anne deniyo ya , deli olyurm

0|0
    0|0
Yükleniyor...