Kapat

Babanızın annenizi aldattıgını ögrendiniz tepkiniz ne olur? ne yaparsınız?

babanızın telefonunda bir kadının çıplak resimlerini gördünüz 10 12 poz ve o resimleri gönderen kadınla samimi mesajlarını gördünüz bunu ailenizde bir tek siz biliyorsunuz bu aldatma mıdır? tepkiniz ne olur? babanızdan hesap sorar mısınız? annenize bunu söyler misiniz? nasıl bir yol izlersiniz. detaylı cavap alabilirsem sevinirim. teşekkürler.

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu işleri biraz bilirim yaşanmışlıklar vardır.Sonradan pişman olmamak için 2 yolun var o senin bileceğin iş tabii.

1- Babandan çekinmiyorsan gidip bunu sor buda ne diye lafı dolandırmasına izin verme ne yaptığını sanıyorsun gibisinden.O anki kendi zihniyetine göre karar ver annene söyleyip söylemeyeceğine.

2-Babanla muhattap olmak istemiyorsan hiç görmemiş gibi annene söyle arada kalmamış olursun annen telefona bakmış görmüş gibi olur sonuç olarak baban sana kin beslemez evliliğimizi yıktın oğlum diye.

0|1
    0|0
    • Sakın babana el kaldırma döversen cezamı aldım gibisinden algılar vicdan azabı azalır sakın ha bu arada.

• teşekkür ederim görüş ve düşüncelerin için :)

• Teşekkür ederim ne demek :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• babama söylerim. anneme de söylerim. aptal yerine koyamazsın anneni. ama annene destek ol.

0|0
    0|0
  • anneme söylerim kesinlikle sonrada tam destek olurum anneme boşanması için. babamda olsa Annemi kimseye ezdirmem canım o benim

0|0
    0|0
  • öyle bir şeyi düşünmek bile istemiyorum ama çok kötü olurum ya

büyük konuşmak istemiyorum ALLAHIM affetsin ama o kızı elime bir geçirirsem ağzını yüzünü kırarım saçını başını yolarım yosmanın çok sinirlenirim kahrolurum

0|0
    0|0
    • bakşa bir şehirde kadın. babanızda cok seyehat eden biri..

• bulurum kadını illa ki ulaşamazsam da telefonla ulaşırım ağzına yüzüne s*çarım telefonda

• Alnının çatından vururum :D

1|0
    0|0
  • ziktirsn gitsn evden o zaman, barındırmam onu evde

1|0
    0|0
    • aileniz yıkılacak ama annenler boşanıcak ve annenin yaşadıgınız şehirden tek akrabası cocukları?

• Allah yardımcın olsun , annenin de..

• amin teşekkür ederim..

• Karışmam olaya onlar halletsin

0|0
    0|0
    • annenizin olaydan haberi yok ki ama söylemeli mi?

• Aile kossularina bakmak lazim annen cok babani sewiyorsa ayrilirlarsa cok uzulecek ama eger baban bosanirsa yine ayni sonuc. bana kalirsa annenle konusmaya Calis , Dogru gec ya da erken ortaya cikacaktir

0|0
    0|0
    • bunun annenin senden duymuş olması içten içe sana daha cok acı vermez mi

• bunu fazla anlayamam cunku benim ailem ben cok kucukken ayrildi . ben genelde dogruyu soylemeyi tercih ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• babama bu dünyayı dar ederdim ederim.

1|0
    0|0
    • nasıl edebilirsin o okutuyo karnını o doyuruyo annenin bir gelir kazancı yok ve annenin cekecegi sıkıntılar falan saklamalı mı böyle bir şeyi ?

• paramı kendim kazanıyorum

kendi ekmegimi yiyorum

ekmek benim

para benim.

• Babam öyle birşey yapmaz yaptı diyelim. Babamı evden kovarım.

1|0
    0|0
  • Örnek almamı istediğin başka bir şey yoksa ben gideyim derim...

0|0
    0|0
    • peki annene nolcak bu durumda?

• Gitmekten kastım oda dan salona...Kendi aralarında halletsinler beni ilgilendirmez...

Yükleniyor...